Päiväkahveen aika :).

11192
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Oletko muuten kissa- vai koiraihminen?

Äänestä

Jälkkäriksi mainio...:)

Äänestä
  • ONNI
    Osaat vähän leikkiäkin
    OLI NIIN KIVA!
    NAM!!!! kISU MULLE.....

    Äänestä

Lounaan jälkeen hyvälle maistuu latte työpaikan kahviautomaatista. Nautittuna herkullisen riisikakun kanssa. ;) kotona sitten iltakahvit laskiaicpullan kera. Tervetullos iltakaffeelle!

Äänestä

Juuri juon kahvia suklaan kera ja ajattelen Onnia;)

Äänestä

rupes muuten tekeen kahvia mieli,taidanpa keittää kupposen

Äänestä

häivy pois

Äänestä

Onnin kuvassa kahvitaidetta

Äänestä

Goldrose puuttui. Ollaan kuin kissat ja koirat keskenämme? Jep.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnii kirjoitti:

https://www.flickr.com/photos/28074232@N06/8613472580/in/gallery-flickr-72157645846953449/

-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu