Rakastuneet Teemu ja Saku

http://www.iltalehti.fi/jaakiekko/2016021021099216_jk.shtml

Teemu ja Saku kertovat olevansa rakastuneita toisiinsa, mutta vielä ei ole kihlojen aika.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Turun Pallonseuraajat vyöryvät vastustamattomasti omaan verkkoonsa.

Äänestä

Teemun ja Sakun suhteesta on huhuttu jo pidemmän aikaa ja nyt he vahvistivat huhujen olevan totta.

Äänestä

aloitus keskeltä ja toinen ottaa lapaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eimuslimeja kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/jaakiekko/2016021021099216_jk.shtml

Teemu ja Saku kertovat olevansa rakastuneita toisiinsa, mutta vielä ei ole kihlojen aika.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu