Jälleen takaisku suvakkiapinoille

Imatran ahdistelu oli totta. Onko suvakkiapinan vaikea niellä totuutta, että matu raiskaa ja ahdistelee
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No ihan sikavitun valhetta ja keksittyä paskaa koko tarina. Imatra muutenkin kansoitettu ihan omilla idiooteilla.

Äänestä
  • nimimerkille "keksitty.tarina

    OLetko muistanut ottaa lääkkeesi?
    Vai oletko muuten tyhmä joka ei ymmärrä mitään asioista ?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kopkop222 kirjoitti:

Imatran ahdistelu oli totta. Onko suvakkiapinan vaikea niellä totuutta, että matu raiskaa ja ahdistelee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu