Menkää kotiinne haisemaan.
Miksi ryssät haiseavat täällä
Ali-ihmisille
860
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Mikä on täällä? Ei meillä haise mikään. Pitäisikö sinun ehkä käydä useammin pesulla?
Varaa aika vastaanotoltani.Voin ehkä auttaa sinuakin?
Aloittaja ei onnistu kirjoittamaan kuin kaksi lausetta, niistä toiseen pulpahtaa virhe. Onkohan älykkyysosamäärässä jotain peruuttamattomasti vialla.
Kesämökkini naapuritaloon tuli kaunis venäläinen emännäksi. Isäntä syntyi henkisesti uudelleen, sai uuden suunnan elämäänsä. Pariskunnalla on nyt kolme kaunista lasta. Myös talviasuntoni läheisyyteen avasi miellyttävä venäläinen nainen yrityksensä.
Mieluummin miljoona venäläistä kuin miljoona arabia tai somppua.
Eiväthän he mitään hajulleen mahda. Meillä oli kerran vuoro eräässä espoolaisessa palloiluhallissa, ja pukuhuonetta oli käyttänyt meitä ennen venäläinen koripallojoukkue. Ei mahtanut mitään, kamat piti vaihtaa käytävällä, pukukoppiin ei yksinkertaisesti voinut mennä ilman kaasunaamaria.
No mutta menehän somppu-urheiluseuran jälkeen pukukoppiin...et mene toiste..
Pientä vastamyrkkyä somaliapinapaskoille