Afganistanin Sotapakolaiset tulee

Suomeen kun Jenkit POMMITTAA heitä auttakaa nyt saatanan Suomalaiset.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jenkit suorittavat afgoissa kirurgisia jälkiabortteja aivan eri tarkkudella kuin ryssien mattopommituskset Syyriassa.

Jälkimmäisestä osasta olen osin samaa mieltä. ISAF- ja muille kansainvälisille joukoille tulkkeina toimineet olisi asiallista ottaa tänne perheineen.

Äänestä
  • Ei todellakaan,maanpettureita täällä on omastatakaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Possusoini kirjoitti:

Suomeen kun Jenkit POMMITTAA heitä auttakaa nyt saatanan Suomalaiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu