Zika-virus on huijausta, hyönteismyrkky syyllinen

EvilCorpMonsanto

Tämän ns. Zika-virus epidemian todellinen syyllinen näyttääkin olevan hyönteismyrkky Pyriproxyfen, jota lisätään juomaveteen alueella, joissa tautitapauksia on ilmennyt. Myrkky estää hyttystoukkien kehityksen aiheuttaen niille epämuodostumia ja näyttää tekevän niin myös ihmisille. Hyönteismyrkyn valmistaja on japanilainen Sumitomo, joka on Monsanton strateginen kumppani.

http://www.theecologist.org/News/news_analysis/2987137/argentine_and_brazilian_doctors_suspect_mosquito_insecticide_as_cause_of_microcephaly.html

9

74

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Heimerokotellaan

      No mutta mitäs väliä mistä syystä ne pienipäät putkahtaa, pääasia että kohta meiltä löytyy ROKOTE siihen vaivaan! T: Mr. GlaxoSmithKline-Roche-Monsanto

    • Melko varmaahan se kyllä on, että eniten tuosta zica-kohusta hyötyvät hyönteismyrkkyjen valmistajat.

      • VarmaaTietoaTästä

        Todellinen syyllinen on Putin, hän haluaa että Rion Olympialaiset perutaan jotta voi tarjota Moskovaa tilalle.

        Ja kun maailman johto tulee sitten Moskovaan seuraamaan kisoja saavat kaikki johtajat poloniumia.


    • Zikamaista
      • ShareShareShare

    • perushuijausta

      Kaikki on huijausta, koska se kuuluu pelinhenkeen. Syntymästä hautaan ihmisiä viedään kuin pässiä narusta, rahajärjestelmän perusarvot ja pelin henki opetetaan jo pienestä pitäen. Rahajärjestelmämme tukee itsekkyyttä, ahneutta ja omaneduntavoittelua. Se määrittää koko ihmiskunnalle perusarvot ja pelin hengen.

    • merkkinimi1

      Zika-virus johtuu siitä että mies on pannu sikaa niin se on siitä kombinoitunut

    • YouSmellNWO

      Paavi puhuu ehkäisyn sallimisesta zikan torjumiseksi, tää on kovaa kamaa hei.

    • EdesUnissa

      Tuo Sumitomo konserni on muuten tosi iso pulju, joka puuhaa kaikkea maan ja taivaan välillä. Olen joskus ollut näiden kanssa tekemisissä, eivätkä käsitykseni mukaan haluakaan keskittyä yksityiskohtiin, sillä ryhmä on niin iso että heille esim. kemian alan toiminto on jo sinällään yksityiskohta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miten reagoisit

      Jos ikäväsi kohde ottaisi yhteyttä?
      Ikävä
      78
      3200
    2. Olisiko kaivattusi

      Sinulle uskollinen? Olisitko itse hänelle?
      Ikävä
      49
      2410
    3. Ihana nainen

      Suukotellaanko illalla?☺️ 🧔🏻🫶
      Ikävä
      32
      2127
    4. Sinkkujen kommentti järkyttävään raiskaukseen

      Mikä on kommenttisi tähän järkyttävään raiskaukseen? https://www.is.fi/uutiset/art-2000011204617.html Malmin kohuttu sa
      Sinkut
      481
      2112
    5. Ootko koskaan miettinyt että

      miksi kaivatullasi ei ole puolisoa?
      Ikävä
      137
      1879
    6. Ryöstö hyrynsalmella!

      Ketkä ryösti kultasepänliikkeen hyryllä!? 😮 https://yle.fi/a/74-20159313
      Hyrynsalmi
      31
      1772
    7. Huomenta ihana

      Mussu ❤️.
      Ikävä
      31
      1745
    8. Sukuvikaako ?

      Jälleen löytyi vastuulliseen liikennekäyttäytymiseen kasvatettu iisalmelainen nuori mies: Nuori mies kuollut liikenne
      Iisalmi
      10
      1579
    9. Joskus mietin

      miten pienestä se olisi ollut kiinni, että et koskaan olisi tullut käymään elämässäni. Jos jokin asia olisi mennyt toisi
      Ikävä
      5
      1320
    10. Hyvää yötä

      Söpöstelen kaivattuni kanssa haaveissani. Halaan tyynyä ja leikin että hän on tässä ihan kiinni. *olet ajatuksissani
      Tunteet
      6
      1264
    Aihe