on aukeamassa.
Expressen: Victoria synnyttää minä hetkenä hyvänsä – lähipiiri sai jo kutsukirjeen vauvajuhliin
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1455347577203.html
Expressen: Victoria synnyttää minä hetkenä hyvänsä – lähipiiri sai jo kutsukirjeen vauvajuhliin
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1455347577203.html
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kenen sormet on pelissä?
Saas nähdä joutuuko Daniel isyystestiin. Jos vaikka lakupekkaa pukkaa.
Victorian vitun lisäksi Ruotsilta on aukeamassa myös perse. Se maa tulee hukkumaan savunahkoihin. Huvittavaa ajatella, että 100 vuoden päästä ruotsi on väestöltään musta mutta niillä on valkea kuningassuku.
Valkea kuningassuku joka syöstään vallasta ja tilalle tukee muslimi kuningashuone.
Kuninkaallinen vittu työntää syöväreistään prinssin tai prinsessan ! Se on varmaan paljon hienompaa, kuin tavallisen duunariämmän synnytys !
Vicce ja Daniel ei ole kovin usein seksiä harrastaneet, joten tyttö tulee. Carl Philp ja Sofia saavat pojan, koska Carl Philip on halunnut useammin seksiä.
Olipaw kauniisti muotoiltu asia..
Kasvaakohan sen leuka entisestään?
Suomen naiset ei paljoa synnyttele. Ja nekin penskat, joita vitusta lykkivät, ovat useinmiten aika sekopäisiä. Johtuisko isäukon geeneistä? Jos nyt isä jostakin etelän turistikohteesta satuttais löytämään!
Älä rasistipelle lässytä.
"Keep your eyes on the road and hands upon the wheel (the wheel)! The future is uncertain and the end is always near (the end near)!"
"Pidä silmäsi tiellä ja kätensä pyörä (pyörän)! Tulevaisuus on epävarma ja loppu on aina lähellä (loppu lähellä)!"
https://www.youtube.com/watch?v=4pEMd1SdkAE
http://www.lyricsfreak.com/d/doors/roadhouse blues_20042683.html
Uhh...
Eikös Prinsessojen tulisi synnyttää KEISARIN leikkauksella ? Sehän olisi enemmän Kuninkaallista ja Glamouria - eikä paikat repeäisi ja väljentyisi ?
Oisko kuvalinkkiä?
Paljon selevempää olisi kun leikattaisiin ulos., niin voisi medialle kertoa etukäteen minä päivänä otetaan pois.