Ihmisen ulkonäkö sivuasia

Niinhän se on, mutta en voi ymmärtää kuitenkin miten kalju ja pallopää oleellisesti liittyvät maahanmuuttokriitikoihin. Katsonpa mv-lehden kommentoijia tai perussuomalaisten politiikkojen sivuilla kommentoivia tai perussuomalaisia itseään kalju pää kovasti yhdistyy nimenomaan mamuvastaisuuteen. Samat heput, vaikkeivat komeudella ole pilattu, ihan tavallisen näköisiä naisia haukkuvat rumiksi ja tyhmiksi , kun heidän omat naisensa ovat tiukoissa vaatteissa tissit näkyvissä ja kovissa meikeissä hiukset huomiotaherättävän värisiä.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Järki ja tukka ei pysy samassa päässä.

Äänestä
  • Niinpä. Ei tyhjä lato kattoa tarvitse.

    Äänestä

Ulkonäkö sivuasia ???? Se ei todellakaan ole sivuseikka vaan keskeinen osa sivistynyttä elämänmuotoa.

Äänestä
  • JO SELVITTÄNY ITELLESI-MISTÄ SE JOHTUU ?

    NIIDEN MUSTIEN HENGELLISYYDESTÄKÖ-VAIKO ULKONÄÖSTÄ, VAIKO SIITÄ,-ETTÄ HE EIVÄT KUULU TÄNNE- JA VIIMEISESTÄ VAIHTOEHDOSTA OON SAMAA MIELTÄ !

    AIVAN SAMOIN AJATTELEN ITESTÄNI,-ETTÄ MINÄ EN KUULU AFRIKKAAN ,-EIKÄ AFRIKKALAISET TÄNNE !!!

    SEN PITÄISI OLLA PÄIVÄNSELVÄÄ TEKSTIÄ !!!

    Äänestä

  • Loistavaa. Olen tismalleen samaa mieltä. Rumat pitäisi ampua.

    Äänestä

Luultavasti kylmä ja kostea ilmasto on ohentanut hiuksia vähentämällä pään verenkiertoa ja siksi pitää ajaa tukka aina säännöllisin väliajoin erittäin lyhyeksi. Mitään aattellista ei tähän siis valitettavasti liity, kun vaihtoehtona on joko "juicetukka" tai erittäin lyhyt malli, niin kaikki varmaan arvaavat kumman valitsen. Kyllä mäkin haluaisin itelleni inkkaritukan, mutta minkäs teet.

Onneksi en ole kuitenkaan punatukkainen. Kaljut on niitä, jotka valitsivat kaljun, koska jäljellä oli vaan punaisia tukkia.

Äänestä

Ethän nyt vaan pyri leimaamaan kaikkia kaljupäisiä suomalaismiehiä?

Äänestä

Ihan sivuseikka, kunhan ei ole tummunut ja/tai kikkeli nyljetty

Äänestä

Pidin ennen käytännön syistä työnkin takia ja helppohoitoisuuden takia pään liki kaljuksi ajettuna, mutta nykyään kun kalju pää yhdistetään vahvasti uusnatseihin niin en voisi enää ajatellakaan ajavani kaljuksi tai edes sitä millisiiliä. Teen selvästi eron uusnatseihin pitämällä hiukset päässäni, samalla se on selvästi tuomio äärioikeiston harjoittamalle väkivallalle ja rasismille. En myöskään voisi enää nykyään kuvitellakaan osallistuvani esimerkiksi partiomarssille missään lähelläkään liehuvaa Suomen lippua enkä voisi käyttää enää Leijona-korua, koska nämä yhdistetään suoraan uusnatseihin. Uusnatsit ovat pilanneet kaikki normaalikansalaisten käyttämät suomi-tunnukset ja omineet ne omiin natsistisiin tarkoitusperiinsä.

Äänestä
  • Sitten ostit kuukerin nelliä 20 eurolla vokista.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


olenrumajatyhmä kirjoitti:

Niinhän se on, mutta en voi ymmärtää kuitenkin miten kalju ja pallopää oleellisesti liittyvät maahanmuuttokriitikoihin. Katsonpa mv-lehden kommentoijia tai perussuomalaisten politiikkojen sivuilla kommentoivia tai perussuomalaisia itseään kalju pää kovasti yhdistyy nimenomaan mamuvastaisuuteen. Samat heput, vaikkeivat komeudella ole pilattu, ihan tavallisen näköisiä naisia haukkuvat rumiksi ja tyhmiksi , kun heidän omat naisensa ovat tiukoissa vaatteissa tissit näkyvissä ja kovissa meikeissä hiukset huomiotaherättävän värisiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu