Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tytsy nielee useamman miehen lastit

797
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllähän noin kuuman naisen seura kelpais

Äänestä
  • Toudellaki, hyvin kelpais

    Äänestä

Ihana nuori portto!

Äänestä
  • On on, kunnon pornohuora

    Äänestä

  • jaakkorasia kirjoitti:

    On on, kunnon pornohuora

    Just niinku naisen kuuluukin

    Äänestä

Kohta joutuu taas kaivaan vehkeen esiin ja veteleen, aika mones kerta tänään :)

Äänestä
  • Lensikö kaaressa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


spermajorma kirjoitti:

Kiimainen tytsy nielee useamman miehen lastit http://legalteens.uckerz.com/index.php/2016/02/04/teen-videos/teen-swallows-sperm/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu