Sheivasin pallini jotta naisesi on mukavampi

mitäs siihen sanot pöpipäästalkki?;)
9100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

oivoi kuulostaapa pahalle. ei kukaan NAISENI kyllä ime .

Äänestä
  • valehtelet,joka ainoa

    Äänestä

  • uusjr kirjoitti:

    valehtelet,joka ainoa

    haaremin pitäjä

    Äänestä

jaaha, sitä ollaan tässä vaiheessa omia mielikuvitusrakennelmia. puolen tunnin päästä jo eri kelailut. jatka samaan malliin, että se kuuppas menee varmasti kunnolla solmuun.

Äänestä
  • Hanki elämä. Hanki se oikeasti.

    Äänestä

Turhaan ajelit. Se tykkää kun touhussa on vähän alistamisen makua.

Äänestä

Ai sä ajelit vasta nyt? Taidat olla ätmi.

Äänestä

Sun karvojenajelu.
Taidat vaan salaa nauttia, kun saat paljastella itsestäsi intiimejä asioita.
Surkeaa.

Äänestä

eiks ne oo vaikee ajella ku se iho sillai riippuu joka puolella ja on ryppyjäkin, ihme nysväystä, sen näyn ajatteleminen alkaa naurattamaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


imeäniitä kirjoitti:

mitäs siihen sanot pöpipäästalkki?;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu