Suojelevatko Soldiers of Odinin katupartiolaiset vaara- tai väkiltatilanteessa esimerkiksi
- Suvakkia
- Hippiä
- Mustaa miestä
- Homoa
- Naiseksi pukeutunutta transsumiestä
?
- Suvakkia
- Hippiä
- Mustaa miestä
- Homoa
- Naiseksi pukeutunutta transsumiestä
?
Vastaukset 8
Vanhimmat
Keppihevosiaan.
Aloittajalle eivät nämä odinin porsaas mitään suojele vaan tuhoavat kaiken mahdollisen!! Tuollaiset mitäänsanomattomat natsirasistit eivät luo turvallisuutta vaan pelkoja!!
Huomenta Suomen juontaja totesi että odinin soturit toimivat, suora lainaus: "täysin rasistisin motiivein"
Ilmeisesti eivät tee juuri mitään. Kerran kertoivat Tampereen Odinit soittaneensa poliisille havaittuaan humalaisen suomalaisen.
Nimim.Xvbkjhh, kiehut vieläkin katkera ruumiineritteissäsi siksi että ollessasi nuori niin myös persut kävivät panemassa siskoasi, et ollut ainoa. Koita unohtaa mennyt ja laita "uutta matoa koukkuun".
Tajuatko sä pässi millaisen markkina-teon ja palveluksen nämä Odinit ovat tehneet?
Ihmissalakuljettajat markkinoi PITKIN MAAILMAA ETTÄ TÄÄLLÄ SATAA MANNAA KAIKILLE TASAPUOLISESTI - rajoilta sisälle ja tyypit pääse hotelliin. JA SITTEN fb -päivityksiä leviää maailmalla perille päässeiltä - "jihuu- hotelllissa ollaan ja nää maksaa meille kaiken kun vaan valitetaan".
TAJUATKO SÄ ALOITTAJA MITÄ SE TARKOITTAA?
Entä ne uutiset- että Odinit turvaa kaduilla rauhaa? SE ON VIESTI MAAILMALLE, ETTÄ TÄNNE EI TARVITSE TULLA RAISKAAMAAN JA RYÖSTÄMÄÄN. Viestin pitää mennä perille niille samoille - joilta ihmissalakuljettajat vetää 5000 euroa nuppi, että ne pääsee maahan laittomasti.
Odinit torjuu kaaosta jo pelkässä olemassaolollaan ja uutisoinnilla.
TÄÄLLÄKÄÄN EI SAA RAISKATA - täällä EI SUVAITA RIKOKSILLA ELÄVIÄ.
Täällä tyttöihin ei kajota, eikä täällä saa hilpeillä kuten ruotsissa ja saksassa. Täällä eletään maan kulttuurin ehdoissa - käyttäydytään kuten ihmiset.
Ne eivät suojele kuin omia mäyräkoiriaan (olutpakkauksia). Sossusta saatu rahat niittenkin ostamiseen.
ja ne ovat tehneet hitonmoisen markkinointityön (- viesti on lähetetty)
johon edes poliisi ei KYENNYT - se on maannpuolustustyötä