Trumppi on jo tuomittu rehellisyydestä, ei Obamaa

verisistä käsistään, kun taas pommitutti Libyan siviileitä, ilman varoitustakin ?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jenkeissä ja liittolaismaissa rehellisyys on kommunismia ?
Trumppi on esteellisen muurin esittänyt isisin torjumisana, virtuaalisena ja tietäen sen mahdottomaksi.
Muut presitentti ehdokkaat tuominneet taas rauhan ja tasavertaisuus periaatteen armeijalla. Rotu ja luokkaoppi sen taustalla.

Äänestä

Onko Trump demokraattisempi ja rehellisempi maailman valtioille, kuin äänestyksen kieltänyt Clinkton ??

Äänestä

Trumpin valinta ei varmasti huonompi, kuin demokratian tappaja Hillaryn !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Abrahamm kirjoitti:

verisistä käsistään, kun taas pommitutti Libyan siviileitä, ilman varoitustakin ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu