Arman tulee palauttaa Irakiin

1259
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Muistaakseni iranilainen,ei edes muslimi vaan b'ahai.

Äänestä
  • TUO on totta, mutta mitäpäs kielitaidottomat rasistit osaisivat ? Homoilla ja erottavat ihmisen vain ottamalla hiirenkullinsa pois toisen peräaukosta!

    Äänestä

Ruotsalaiset pois suomesta, koska he ovat kieliongelma. Pakkoruotsin hyysääminen aiheuttaa masennusta nuorille ja JEESUS ON HERRA AMEN!

Äänestä
  • Ja myös Loordien LOORDI ja KUNINGASTEN KUNINGAS,

    ..sanoi RKP-eliitti ja nokkos-ihottuma sivari Haglund, korpraali Styppimulkku, surmenruotsalaisaset RAPUjuhla-"upseerit", HÖBLÄ (Huvudstadsbladet), Astrid Thöörrsi, Eva Ala-pesu Bidee, Ann-Maj Henriksson tai nikki Ankdam puhumattakaan maailman sekopäisistä johtajista ja sotaLOODISTA, Jesus CHRIST is LORD of the Lords, AMEN ja HALLELUJAA IKUISESTI..

    Äänestä

Armanilla on arabialaisen lampaanköyrijän kiimainen katse silmissä, en luota häneen ja siksi en päästäisi häntä yksin lampolaan jossa on karitsoja.

Äänestä

Alkaa ählämi-LOINEN nimeltä Arman maan äären pinta (Finland) polttelemaan jalkojen alla kun kaikille on paljastumassa että : "Ähläm is Ähläm, vaikka voissa paistaisi". :-)

Äänestä

Ei Arman mussukkaa saa minnekään karkottaa. Lutunen ukkeli.

Äänestä
  • Husun 'suomalainen: syö paskaa ja kuole' kanssa eivät lähde kuin kulumalla, jos niinkään. Muutamassa vuoskymmenessä härmästä tullut kalifaatti moskeijoineen, näistä paskanjauhajista sankareita KELA:n - (kela tosin vaihtunut huumebisnekseen, valkoihoisten orjina pidettyjen kristittyjen naisten pakkoprostituutiopisnekseen, mitä moskeijoissa pyöritetään)- ylläpitämille, valtaville yhteisöilleen Sinnikkäitä pyrkyröitä, ulkonäöllään ja vähä-älyisten suvakkien myötävaikutuksella saavuttaneet julkisuutta, ei millään muulla. Huumoriläpänheittäjiä löytyisi kantaporukasta yllin kyllin, mutta viihteentekijät näemmä eivät vaivaudu etsimään. Samat naamat ruudussa, samaa hyysäripaskaa, ei viiti katsoa saati kuunnella.

    Äänestä

Arman on kunnon stadin kundi, joka hiffaa hommat, tsennaa kledjujen päälle ja duunaa sen mitä pitääki duunaa.

Ja stadin kundi tsillailee stadissa, mut tieteski ottaa välistä hatkat ja käy maailmalla tsiigaan mestoja, et pääsee taas pamiseen faktaa jengille.

Äänestä
  • No ei toi armani ole mikään nakuklappi, lähinnä tsadin ähläm

    Äänestä

  • Joo joo, ei oo gamla nakuklappi, mut stydi ja skarppi karju, ketä tsennaa hommat niinku nakuklabit, duunaa snydit sprigit ja stikkaa stärää juttuu, jois on stydin stadilaine fiilis.

    Tsiigaa snadist vaik skuttas bunkkaavii umpivinttei lestoi ja kepuleit, ketä dallailee stadis karvabresa nupissa ja lätisee mitä lätisee, et jengi on ihan hoo moilasena, ja funtsaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eimuslimeja kirjoitti:

http://www.mtv.fi/viihde/ohjelmat/saturday-night-live/uutiset/artikkeli/arman-alizadilta-rankkaa-kuittailua-terrorismista-kiitos-kun-ette-palauttaneet-irakiin/5748944

Eihän tuosta sekopäästä ole muuta ollut kuin harmia.

Missä muslimi => siellä ONGELMAT

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu