Hienoa Marjo.

Komeasti Lapuan-Liiton väreissä tänään Puoli ysin uutisissa. Hienoa katseltavaa!
656
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kuka marjo

Äänestä
  • Rein.

    Äänestä

  • ReinMarjo kirjoitti:

    Rein.

    Kuka Marjo Rein?........arvoituksellista.

    Äänestä

  • Hanki telkkari.

    Äänestä

  • Juu tuo Marjo vaan esiintyy suvakkina että saa pitää reilusti palkatun työnsä ja valta-asemansa. Oikeasti hän kumartaa IKL:n ideologiaa. Ja naureskelee selän takana sille miten helppoa on saada nuo blondi-laumat (vrt. sopuli) julistamaan tuota suvakki-ideologiaa. Kukas se nyt olikaan siellä 30-luvun Saksassa jolla oli samat menetelmät?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alfaUrosX kirjoitti:

Komeasti Lapuan-Liiton väreissä tänään Puoli ysin uutisissa. Hienoa katseltavaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu