"Elämäni ei ole helppoa. Joskus tunnen menestyspaineita, taistelen masentavien ja epäilevien ajatusten kanssa."
Saara on vähätyttö.
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001124753.html
Vähätyttö Saara Forsberg henkisesti romahtamassa
32
173
Vastaukset 32
- Mopomies_maalta
Mistä meidän pitäisi tämä Saara tuntea? Kenties pyllistänyt jossain lehdessä?
- keinot_loppuneet
Eikös tuo ole se tyttö joka yrittää väen väkisin julkkikseksi vailla mitään kykyjä.
- suomi.tytöt.Iphone.orjia
keinot_loppuneet kirjoitti:
Eikös tuo ole se tyttö joka yrittää väen väkisin julkkikseksi vailla mitään kykyjä.
Eikös se väännellyt enklanninkieltä eri siansaksamurteilla YouTubessa, miljoona pölvästiti tykkäsivät ja Sara tarttui Hellwoodin pedofiilestien koukkun muka tulevaksi maailman luokan viihdyttäjäksi. :(
- mikäidiootti
Opettele kusipää suomea. Vähätyttö ei tarkoita suomeksi mitään!
- niinettäverhotheiluu
Ensimmäinen joka käyttää tuollaista ilmaisua kasvotusten niin käy hassusti...
- Vähätytön_uho
niinettäverhotheiluu kirjoitti:
Ensimmäinen joka käyttää tuollaista ilmaisua kasvotusten niin käy hassusti...
Mitä ajattelit tehdä? Näytätkö persettä vai pieraiset?
- Laitas_hieman
niinettäverhotheiluu kirjoitti:
Ensimmäinen joka käyttää tuollaista ilmaisua kasvotusten niin käy hassusti...
yhteystietojasi niin katsotaan miten käy.
- nojoooo
Vähätytön_uho kirjoitti:
Mitä ajattelit tehdä? Näytätkö persettä vai pieraiset?
Tämä sama suomea taitamaton lässyttäjä aukoo täällä päätänsä päivittäin ikäänkuin saisi siitä palkkaansa. Palkkio sille joka selvittää sen ip:n ja osoitteen.
- Mitenonnistuisi
Laitas_hieman kirjoitti:
yhteystietojasi niin katsotaan miten käy.
Laitas hieman kommentoi kummalle? Olen valmis kyllä tapaamaan.
- jfjfhjfhhjfdg
Vähätyttö on kyllä perinteistä sanastoa.Tuttua masennus jargonia jota lähinnä keski-ikäistä vanhemman naisen suusta odottaa kun aina nämä nuorten masennukset kummastuttavat kun virtaa vielä pitäisi riittää.
- vanhatotuus
Huipulle pääsee kun torttua jakaa oikeille herroille
- Vaatii_se
hieman ulkonäköäkin sekä edes jonkin verran järkeä, vähätyttö Saaralla ei ollut kumpaakaan vain kova halu tulla tähdeksi ilman kykyjä.
- yksinäinenskitso
Vaatii_se kirjoitti:
hieman ulkonäköäkin sekä edes jonkin verran järkeä, vähätyttö Saaralla ei ollut kumpaakaan vain kova halu tulla tähdeksi ilman kykyjä.
Tämä vähätytöistä (mitä se sitten tarkoittaakin)kirjoitteleva on kyllä ylivoimaisesti hulluin ihminen jonka olen ikinä nähnyt tänne kirjoittelevan.
Kirjoitusasu paljastaa, aloittaa ketjun ja sitten keskustelee itsensä kanssa. - VOiMitäOnTehnytSara
Ja sanomalla amerikan sedälle: "Yes, I sell my soul to devil". :-(
- leyvä
e pilleritkin taskussa kun seurapiiriä jakaa.
- Vaati_se
Lähden tästä ryyppään ja piakkoin paskannan housuihin. Olen hieno ihminen.
- Mitenlienee
Eikös hää ole lehtikuvaaja "Repe" Forsbergkin tytär. Tuli mieleen jostain Rennyn jorinoista. Repe oli suosittu, saattoi olla kymmeniä tykkäyksiä jo ennen kuien julkaisua.
- tsemiäSaralle
Sara tekee todella töitä oman menestyksen eteen. Hän teki tilaisuuden ja tarttui tarjouksiin.
Mutta ihminen ei ole kone, toivottavasti hänellä on hyvät tukijoukot. Hän on varmasti ansainnut loman....toivottavasti löytää paikan ja ajan irroittautua.
Voimia ja tsemppiä Saralle. Mahtavaa työtä, lataile lomalla.
Sitten on hyvä tehdä uusi suunnitelma arkeen, jossa on aikaa myös itselle.
Saralle: tutki erilaisia vaihtoehtoja ja varsinkin menestyneitä. Kysy neuvoa ja ole onnellinen.- Teki_tilaisuuden
ja tarttui tarjouksiin mutta kun ei ole kykyjä niin ei ole eikä niitä tarjouksia loputtomasti tule, sana kiertää että ei se mitään osaa. Monellekkohan on jo joutunut persettä antamaan tyhjiä lupauksia vastaan?
- lisäävajakkejamaailmaan
Jotenkin maagisesti ne "kyvyt" lisääntyy, kun tunkee kumia rintojensa täytteekisi. Joo, mielisairautta sekin jo, nimittäin kumitissien hankkiminen.
- eituollatavalla
Pelkällä hillittömällä himolla julkkikseksi ei tule tuokaan pärjäämään. Pitäisi sen osata jotain tehdäkin, laulaa esimerkiksi.
- Alkaa_olemaan
laturissa klappia eikä jenkeissä ole ilmaista päästä hoitoon. Hahaa tyhmä_lutka olis pitäny pienempää suuta ennen lähtöään niin kukaan ei vittuilis kunhan on taas kaupan kassalla amerikan turneen jälkeen mutta ensin on jonkun aikaa Suomen veronmaksajien rahoittamassa hoidossa mielisairaalassa.
- vanha.isäntä
Nykyään nuorilla on muotia olla masentunut, ennen vanhaan koko sanaa ei tunnettu, jos meni vähän heikosti niin mentiin pellolle ja kaivettiin lasku ojat auki, sillä lähti masennus..
- Tuskin_Saralle
mikään ruumiillinen työ kelpaa kun Sara on omasta mielestään suuri tähti mutta muut eivät ymmärrä Saraa.
- mikävitunvähätyttö
Te tässä tyttöjä olette, kun kirjoittelette jostakin jonninjoutavasta ämmästä jonkun kirjoitustaidottoman pakolaisen kanssa.
- tyttöjenjuttuja
Aloittajahomppeli voisi mennä muiden tyttöjen kanssa juttelemaan näistä akoista julkkisosiolle.
- laulun
voisessa kilpailee hänen pikku sisko.
- 747474636363
Voi vittu mitä uutisia, ketä kiinnostaa joku tubettaja tai somettaja, sama kuin uutisoidaan että Sofia Ruusila ei käy salilla suihkussa?
Ei ole ihme että tämä maa on konkurssissa ;) - gsdgsdgdsgsdgsdg
Onko se tämä tyttö Anna? tämähän on ollut Playboyssakin
http://mvlehti.net/2016/01/13/viela-kerran-onnittelut-k-kaupan-annalle-vuoden-helsinkilainen-kisan-voitosta/ - buahhaha
Silikooniaivo paloi loppuun ennen kuin työt edes alkoivat.
- sirpavaan
Mitähän toi Saara tekee työkseen?
Tämä on hyvin tärkeätä... HAH!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va3151273Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan73886Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä61813- 120683
Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt43670Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka38662- 50606
- 45588
Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.51573Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.95542- 45537
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48515- 32511
Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain84485Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K9476- 19457
- 78440
En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o29438Onko kahvila Retro samalla pub???
Netin mukaan anniskeluoikeudet. Käykö tuolla kaljoitteluporukkaa? Onko iltaviihdettä? Olen muuttamassa marraskuussa Kuhm8437Iivari esittää poliisin tutkintaa
Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivari on pannu ison pyörän liikkeelle. Entinen Kemijärven historian lyhimmän kaupunginj21411