Oletteko tietoisia siitä että matut käyvät kuvaamassa ja videoimassa Kaupin urheolupuistossa hiihtäjä Naisia ja Tyttöjä!!
Ylläpito näköjään poistanut keskustelun...?
qåaäzm
15103
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Paskapuhetta enkä usko. Ei se sitäpaitsi ole laitonta, taidat itse kytätä siellä muita ihmisiä. Tälläiset rasistiset aloitukset eivät kuulu tänne, teen ilmiannon jotta tämä paska poistetaan.
oleppa sinä vitun suvakkihinttari ihan hiljaa , sulta ei kysytty yhtään mitään.
jotenka sinut poistetaan Suomesta
Mitäs Rasistista aloituksessa on?
TOTUUS NÄYTTÄÄ SATTUVAN!!
Painu nyt vittuun, ketään täysjärkistä ei kiinnosta tuo maaninen matu-öyhötys, käy vaikka jossain psykoanalyysissä, ei tuo ihan normaalin ihmisen toimintaa ole.
Tekstistä päätellen tiedät missä pitää käydä...kokemusta varmaan!
Oletko jo pitkään käynyt hoidossa vai mitä se on? ja onko ollut apua?
TOTUUS NÄKÖJÄÄN SATTUU ENTISTÄ ENEMMÄN!
Niin on kokemusta, nimittäin kaltaisistasi "ihmisistä", joilla ei ole mitään muuta tähdellistä tekemistä, kuin myrkyttää tuolla paskansuoltamisella tätä palstaa ja kaupunkia. Eikö sinua hävetä edes se, että et osaa kirjoittaa? Puhumattakaan ajattelukyvyttömyydestäsi?
Niin että sinusta se on aivan normaalia joku tai jotkut kuvaa ja videoi toisia ihmisiä niiden tietämättä eli salaa.Minusta ja monesta muusta se on sairasta touhua!
Sinä puolustat sellaisia se on myös sairasta!
Eli sinusta ja matuista jotka kuvaavat naisia Kaupissa on tervejärkisyys kaukana!
SATTUIKO JÄLLEEN TOTUUS!
Joo, ne on aika lähellä niitä persuja, jotka on siellä pusikossa runkkaamassa.
mersut ei runkkaa pusikoissa..
Perussuomalaiset taas puhuu pelkkää asiaa, jos Sipilä ja Stubb antaa luvan. Demokratia nääs toimii näin. Ei tartte Timoa mollata, jos ei hänelle anneta hallituksessa narua. Mutta, tämän ymmärtää ainoastaan hieman älykkäämmät ihmiset. Typerykset mollaa perussuomalaisia, koska eivät ymmärrä ns.demokratian toiminta mallia lainkaan. :-P
Kuinkas turvallisia Kaupin lenkkipolut tulee olemaan??
Jokapaikassahan tuo paskasakki ottaa kuvia, niin lapsista kuin naisistakin. Sitten jakavat netissä niitä keskenään. Onko se nyt hienoa kun pikkutyttöjemme kuvia on matupervojen puhelimissa ja sitten pojat tyydyttää itseään kun niitä katselevat.
Noin tarkat tiedot toiminnan laadusta voi olla vain siihen aktiivisesti osallistuneella. Miksi kuvaat ihmisiä ja tyydytät itseäsi niitä kuvia katsellessasi?
Otappe joitakin mamauja ystäviksisi jotta pääset heidän fasebook sivuilleen. Näet missä mennään. Näin mullekin aukesi aivan uusi mailma, paha sellainen.
Monellekos annoit?
....ja Kauppi muuttuu aina vaan "turvallisemmaksi" Pian alkaa sattua ja tapahtua!