Huti menee pahasti mutta se on taas yksi puukko lisää selässä muistuttamassa kaikesta tästä paskasta.
En varmaan parannu ikinä, tämäkin päivä takapakkia vaikka yritän. Te pidätte huolen että ahdingollani on suunta ja se on AINA alaspäin lopulta.
Yhdellä kädellä annetaan ja kahdella viedään.
En varmaan parannu ikinä, tämäkin päivä takapakkia vaikka yritän. Te pidätte huolen että ahdingollani on suunta ja se on AINA alaspäin lopulta.
Yhdellä kädellä annetaan ja kahdella viedään.
Vastaukset 8
Vanhimmat
pahaa vai se että vertasin ystävääni, ystäväiseni. unohdat että olen ihminen.
enkä muulla nimimerkillä kirjoita nyt.
olen tapojen orja.
Ex-morkkis en minä sitä, viestiksi ovat asiallisia. Harmi etten tunnista kuka olet. Ei minulla tietääkseen ole ystäviä, ei ystävät kohtele toisiaan huonosti.
Nämä anonyymit viestit jotka ovat täynnä pahaa ja yleensä joku teema niissä mitä toistetaan. Ihan kuin joku olisi nähnyt vaivaa ja tekemällä väkisin aiheen yrittää kiinnittää tietäni.
Korostan miinoittaa. Hyvähän se että selvitetään. Mutta jokohan riittäisi.
Kaiken olen kertonut ja salaisuudet sanonut.
Vaadin rangaistusta mustamaalaamisesta ja väärän tiedon levittämisestä jne. jne. paska vaikka en kannakaan katkeruutta ja vihaa aina mukanani.
minä olen ystäväsi, niin kauan kuin kohtelet ystävänä
minä yitän kohdella sinua kuin haluisin itseäni kohdella,en ole kukaan tuttusi tietääkseni mutta joskun olen käynyt läpi
minulla on vain vähän ystäviä koska joko käyttävät hyväksi tai eristäydytään kun eri elämän vaiheet eri kiinnostukset. enkä ole sosiaallinen tai ukkoni mielestä olen koska etsin ystävii ja ikävöin.
sen vuoksi haluan olla ystäväsi kun muuta paikkaa ei luoda kuin sinne mistä ne pääse karkuun multa ja ei ole kiusana eikä käytä hyväksi eikä ole sitoomuksia vaan moraali ja lojaalisuus.
X)
halusin sanoa juuri tuon" ei pääse karkuun multa"leikkinä. kyllä ne lähtee jos haluu. yleensä havittelee enemmän kuin minä.
Palsta ystävä, hehe. Ollaanko kaverit vaan ensin kun olen ikkunoitu vanki. Se onkin paljon kun tyhjään ystävät ja kaverit listaan lisään ensimmäisen!:)
Pyrin kyllä kohtelemaan kaikkia hyvin, kai tuo kärsimys tehnyt sen että arvostaa jokaista ja jokaisessa on jotain hyvää/tutustumisen arvoista jne. jos vain antaa mahdollisuuden.
Tämähän koko vuoden paras päivä! Jospa hyvät asiat alkaisi kaatua päällekkäin pahojen asioiden sijaan.
Půûķķő §ůűķķœ
Huomenna varmaan uusi teema. Vaihtuispa sapuskaki kun tuo kaalisoppa alkaa tökkimään.