pitäisikö...

Otsikko kysyy.
Pitäisikö Suomi liittyä Natoon?
No totta vitussa
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En mää Natoa kaippa.

Lahtist ja konekivääri mää kaippa.

Äänestä

Luonnollisesti

Äänestä

Ei helvetis mihinkä Natoon.
USA kutsuu nyt jo itsensä sotaharjoituksiin ja ne kamat jää pysyvästi suomeen...
Suomen pitäisi liittoutua Venäjän kanssa eikä Sotahullujen kanssa (USA,NATO)

Äänestä
  • Suomen liittoutuminen Venäjän kanssa olisi kyllä paha takaisku!
    Ajatukselle tuskin löytyy juurikaan kannatusta ?
    Vaihtoehtona todella mahdoton hyväksyä sillä Suomi edustaa läntistä demokratiaa ja Venäjä taasen diktatuuria.
    Ei taida eduskunnastakaan löytyä niin tyhmiä edustajia, jaa no ehkä tuo Markus " maanpetturi " Mustajärvi ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lahtisenkonekivääri kirjoitti:

Otsikko kysyy.
Pitäisikö Suomi liittyä Natoon?
No totta vitussa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu