Koska sattuu kouluissa tai koulumatkoilla ensimmäinen tapaturma vanhempien varustaessa jo 1-3- luokkalaiset kaikenmaailman suihkepulloin. Lapsille taatusti tulee kiusaus käyttää niitä. Lasten psyykelle tokko tee hyvääkään vainoharhaiset vanhemmat. Ennenkin selvittiin lumipesuista ilman suihketta ja ylä-asteella poikien seksstisistä puheista ja kosketteluista.
Kakaroitten suihkepullot
ensimmäisetsilmät
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Annoin pojalleni, 9 vuotiaalle matu-karkoittamiseksi pippurisumuttimen.
Poika on saannut seuraa jopa ylästeen tytöistä koulumatkoilleen, pitävät häntä sankainaan.
joko on pesälle asti päässyt, kun tuommonen sankari on.
Pyysi jo toista kondomipakettia ostamaan..
onhan kuitenkin malttanut pysyä vaaleassa lihassa?
Miksi suihke riittää peloittelet lastasi? Jos menisit ite psykiatrille. Koulu kyllä puuttuu, jos lapsesi oireet alkavat olla huolestuttavia. Kuinka montaa 9-vuotiasta poikaa matut ovat tappaneet tai edes huomioineet kaduilla?
Euroopassa on viime syksystä lähtien raiskattu monta poikaa matujen toimesta. Mediassa julkaisemattomien juttujen määrää ei tiedä kukaan, nämä tapahtuvat erityisesti vokeissa. Googlaa vaikka Saksan mediaa.
Suomessa tasan tarkkaan samoja matuja.
Lapsille kannattaa ostaa hälyttimet, opettaa käyttö ja käskeä välttämään matuja.
" Lasten psyykelle tokko tee.." P.o. "psyykkeelle".