Kainuussa kultaa

venäläiset innoissaan ,niitä ei pidä millään verukkeella laskea tänne touhuilemaan, ei edes kaivosyhtiönä. Siitä seuraa onnettomuutta.
1295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mitä ne nämä viron kilpiset autot täällä ajelee,onko ne pimeesti töissä vai muuten huume keikkaa tekevät pesee kiinteistöön rahaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epäilys kirjoitti:

venäläiset innoissaan ,niitä ei pidä millään verukkeella laskea tänne touhuilemaan, ei edes kaivosyhtiönä. Siitä seuraa onnettomuutta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu