MUSLIMIEN KÄSITYKSIÄ 2000-LUVULLA

http://yle.fi/uutiset/sheikki_varoittaa_autoilu_vahingoittaa_munasarjoja/6855190

Tästä voimme kaikke vetää omat johtopäätöksemme heidän sivistyksestään !

Käyttäkää aivojanne ihmiset!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Islam ei kuulu sivistysvaltioihin.

Äänestä

ja johtopäätös on että tarvitsemme rikastumista heidän sivistyksellään. Mikään valtionvelka ei ole liian raskas tähän tavoitteeseen pääsemiseksi.

Allekirjoitus: Sipiä, Stubb, Soini

Äänestä
  • Eihän me mitenkään pärjätä, jos ei saada tuota suurta viisautta osaksemme.. Kyllä siitä kannattaa muutamia miljardeja maksaa!

    Äänestä

  • Sheikin mukaan on tutkittu juttu, että paljon autoilevien naisten lapsilla on "syntyjään eriasteisia mielenterveyshäiriöitä".
    En epäile noita mielenterveyshäiriöitä, mutteivat ne autoilusta johdu!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


openyoureyes kirjoitti:

http://yle.fi/uutiset/sheikki_varoittaa_autoilu_vahingoittaa_munasarjoja/6855190

Tästä voimme kaikke vetää omat johtopäätöksemme heidän sivistyksestään !

Käyttäkää aivojanne ihmiset!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu