Kyllä päikkärit vaan tekee ihmeitä

nukuin vajaan tunnin ja olen kun uusi ihminen:) Ja mistäköhän mä oikeen uneksin kun herään siihen että tyynynpäällisestä on ainakin puolet märkänä kuolasta ;D
965
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siitä kainalokaverista varmaan... ;)

Äänestä
  • varmaankin siitä ;)

    Äänestä

  • Paitsi että yks yö hamusin jäätelöä mielinmäärin etttä silloin se johtui varmaankin siitä ;)

    Äänestä

Kuolaatko sä niiden laihojen poikamaisten naisten perään vai tuijotatko vanhempien naisten perään.

Äänestä
  • En kuolaa naisten perään. Olen nainen ja hetero sellainen.

    Äänestä

On se nätti mielikuva, kasvot kuolaisella tyynyllä. Varmaan tuhnuttelitkin unessa vielä.

Äänestä
  • ;DDDDD

    Äänestä

  • Pitää vaan tottua siihen ettei aina voi olla niin kaunis, seksikäs yms jos toisen kanssa suhteessa on ;) Oon mikä oon ja sun/hänen täytyy vaaan hyväksyä se!

    Äänestä

kyrvästäni vitussasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pirteäkupeipponen kirjoitti:

nukuin vajaan tunnin ja olen kun uusi ihminen:) Ja mistäköhän mä oikeen uneksin kun herään siihen että tyynynpäällisestä on ainakin puolet märkänä kuolasta ;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu