Trumpista tulee presidentti

näintuleekäymään

Hilary Clinton ei pärjää Trumpille lopputaistossa, koska Trump ilkeänä rääväsuuna vetää esille "likaisen kortin", Clintonien seksiskandaalin. Jos Donald Trump ei muuten pärjää Hilary Clintonille, niin kiusaamalla tämä entinen koulukiusaaja pärjää. Molemmat loppusuoralle pääsijät ovat kokeneita kehäkettuja ja osaavat likaisen pelin, mikä yleisesti tiedetään USA:n presidentinvaaleista. Eli likaiset ja rumat konstit tulevat varmasti käyttöön loppusuoralla. Natsismi siis nousee USA:ssa Trumpin myötä ja uusi Hitler = Donald Trump on nousemassa USA:n johtoon. Katsotaan vaikka.

7

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hintikkat

      Trummppi pistää homolait uusiksi kun muslimi homo lähtee valkoisesta talosta viimeiselle matkalle kohti helvettiä.

      • eikösnäin

        Eikös muslimit ole juuri siitä tunnettuja etteivät ole homoja, päinvastoin kuin vapaissa liberaaleissa länsimaissa?


    • trimptrimp

      ..ei yksikään jenkki ole huono presidentti. Jenkilässä perus-ajatukset ovat kristillisiä ja hyviä. Kukaan ei siellä tahdo pahaa muille ihmisille.
      Suomalainen vasuri kun ei tajua, että pitää olla rohkeutta vastustaa pahaa ja roskasakkia-kuten vasemmistoa...

    • sanokaasanoneen

      Ei se kestä Trumpinkaan vaatekaappi luurankojen tarkasteluita


      Clinton voittaa

    • KohtaRytisee

      Jos rumpista tulee pressa alkaa kolmas maailmansota. Kaks hullua putleri ja rumppi vastakkain on yhtäkuin maailman historian lehdet kääntävät taas uudet sotaisat sivut. Tietäkääkin se sitten saatana.

    • newdeal

      Trumppi vastapuolena Putinille! Siinä voisivat miljardöörit lyödä veljen kättä ja vaihtaa finanssi-ideoita keskenään. Hyvä kaveruus toisi lämpimät suhteet myös kahden suuren kapitalistivaltion välille. Maailman jako etupiireihin kävisi näppärästi hyvässä molempia miljardööriä hyödyttävässä yhteisymmärryksessä.

    • gyuyty

      UPI:n Mika Aaltolaa harmitti Trumpin "plöräyttelyillään" saama suosio..."ikävä kyllä.." vaikersi tutkija, jonka pitäisi olla puolueeton.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      370
      2874
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      66
      2314
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      78
      1969
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      73
      1628
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      140
      1552
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      69
      1169
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1029
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      264
      965
    9. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      10
      956
    10. 39
      831
    Aihe