Oli kaunis kesä ilta/ yö ja tapasimme Vanhalla ja lähdettiin sieltä kuuntelemaan jazzia "Groovy'iin .Kauniina kesäyönä mentiin kaivopuistnja hautausmaan johonkin välimaastoon ja me naitiin niin monta kertaa, etten aikaisemmin enkä myöhemmin ja nurmikolla mun takki alla . Myöhemmin kun yritin soittaa, niin joku vastas aina ettet ole. Kalvaa mieltä : Olenko kenties jonkun lapsen iskä ja mitä sulle kuuluu Irene. Terv. Martti
Irene Töölöstä
17
405
Vastaukset
- Irene15v
Hei Martti
Oon naimisis ja sulla on nyt HIV. Mulla on yks sekarotunen vesipää, stadin kämppä Jakikses, pari rakastajaa, ja muutenki perä jaossa.
Haluatko liukkaille?Kuka Helvetin Martti ? Ja v 75 ei ollu hiviä ja viimeks oon käyny testeissä 2001 ja kusipäät voi pudottaa 5.- krs:sta alhaalla olevaan Turkinhihaan, eiks ne tee siellä Kontulassa muutkin niin, Vai mikä sylkylä se oli.
- Irene16v
Mulla on punakarvanen pimppa. Martti HIV sen tietää ja muistaa sen koko loppuikänsä. Mikä on kovin lyhyt. Toivottavasti.
- Tonter1
Taitaa vipata ja sirittää aika pahasti !
- Irene16v
Ooks kade? Saat kyllä punakettuuni naijakses kumin kaa, mut et oo koskaa enne semmosta saannu. Me punapäät ollaa koneita. Oon aito punakarvanen ja laillises iäs jo...
- tonter1
No eiku paneskelemaan sitte vaan, Haiseeko sun veneerin vaginas mädälle ruutanalle ? Sellasta olis kiva nuolla krapulassa, nnin tulis hyvin nakki-olut-stroganoffit reisilles.
- Irene16v
Emmääsulleanna, sää oot joku vajakki. Aitoo punapäätä saa harvoin, ni sillon kandeis nylkyttää ku on saamassa. Ny jäit ilman, jatka vemputusta, urpo.
- Irene16v
Otan Pikku Kakkoseen viron apinoilta. Triplataksalla,käteisellä, ja kumin kaa. Yks kerrallaan. In cash.Euroina.
- Irene16v
Nyt on setelirahaa taskussa, pääsee Viroon risteilemään.
- Irene16v
Visvasyylä on hoijjettu, voi taas painaa paljaalla. Hiihaa.
- mjhtre
Ei olesulla hoidettu, rupes kukkiin äskön mulukussa. Mee heti linikalle.
- Irene16v
Nyt on visvasyylä parannettu. Voi tulla bylsiin taas paljaalla. Karvat on tallella.
- Irene16v
No, kuka tulee? Odotan teitä.
- Irene16v
Martti, mulla onny arapimies. Se on Irakkiasta ja saa fattast niimpaljo rahaa et mun kandee seukkaa sen kaa. Ei tartte jakaa piparii ko yhelle, ku ennen piti olla useemman kaa et pysy leiväs kii. Tää on hyvä järjestely. Pimppakaan ei vingu kun sen muna on niin pieni. Sitku se sää häädön Suamest, tuu sitte kyseleen koloa. Kylä irtoo.
- MarttiMulkunder
Voinks mää ny tulla polkeen sua? Mulla oli just tilipäivä ja lomarahat tuli. Muijalla hilloviikko.
- Irene16v
Tuu vaan käymään, mut paat sitte kumin kaa. Sulla voi olla muutakin ku se iso A. Sitä paittes mulla on ny jotain eksoottisia kameli-ihottumia tuolla alavattas. Haluuks nuolla niitä?
- Irene16v
Ny tarttis saara kakkoseen. Kuka tulis?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 223914
- 901924
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa901319Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää1681291- 561149
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.551052Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe1941030- 61932
- 42896
Iloista ja aurinkoista pääsiäistä kaikki palstan kivat sinkut :)
Täällä on näköjään vähän huono meininki tarttunut kuin tuolta muualta mutta pidetään edelleen tämä puoli suht positiivis143859