http://www.msn.com/fi-fi/viihde/kuuluisuus/juno-kasvatti-kotonaan-laajaa-kannabisviljelmää-tuomio-juuri-ennen-avioeroa/ar-BBqeqUc?li=AAaDcIL&ocid=mailsignoutmd
Kasvatteli kotonaan huumeita.
Monen alan yrittäjä on tämä immeinen
Kasvatteli kotonaan huumeita.
Monen alan yrittäjä on tämä immeinen
Vastaukset 9
Vanhimmat
Miten räppärillä on varaa matkustaa Havaijille?
Jospa niistä ganja kasveista sai rahaa ameriikassakin tienaavat sillä jo miljoonia miljoonien perään suomessa taas tulee vain laskua tuhasia ja tuhasia euroja toiset osaa toiset ei.
Jotenkin sen verran outo hyyppäri ja touhut kanssa, että eipä siinä kovin kiiltäviä kiitoksia mistään taida tulla. Minä en ole ikinä edes kuullut mistään junosta yhtään mitään. Rumakin kun kauhea. Kaikenlaisia huuhaajunoja niitä onkin.
Kuuntelin kerran n.12 sekuntia tuon junon paskaräppiä. Ihmettelin jo silloin, kuinka joku Jannan tasoinen kauniskin artisti menee naimisiin 100%:sen narkkari-idiootin kanssa! Hyvä kun pääsi luuserirumiluksesta Janna eroon! Tarkempi ensi kerran miesten kanssa. Rastapöhköt pannaan!
Se johtuu kato siitä että janna on nykysukupolvea jotka ei pidä pilveä edes narkaamis huumeena kuten teikäläiset eikä muutenkaan ole niin pinnallisia kuin tekäläiset et sinä sille kelpasi edes hetken seuraksi näin epäilen tuosta räävillisestä ulosannistasi.
Jaa ettei ole pinnallisia? LOL! Tuo Juno muistuttaa jotain Etiopian ylätasangolta tänne eksynyttä keräilykulttuurin puolivilliä. Tulee vielä saamaan negatiivista julkisuutta paljon, ennenkuin vaipuu ansaittuun unohdukseen. Tämä ihan syvällinen analyysi tuosta pintaliitäjästä!
Kerokaas nyt mistä se suomalainen nimi tulee, onko mutsi Guajanasta, isä Suomesta? Lionel Richien kampaus? Reggei-muusikko, joskus sieltä Etelän mailta.
Lionel Richie - Truly
www youtube com
Tee haku:
"Positive Reggae Vybz MIX by DJ INFLUENCE "
"Talawa Reggae Army - Sweet Reggae Music"
"0:03 / 1:20:07 One hour of Reggae Roots songs"
www youtube com
Poliitiikkaa mukana, mm. yhä jatketaan uskossa, että elämä on edelleen afrikkalaista. Eskimot ja inuitiit ovat vanhoja ihmispopulaatiota.
Junolla on isänsä puolelta kenialaisia sukujuuria. Tämä selittänee alhaisen älykkyysosamäärän.