windows 10 hiiriongelma

onko kellään muulla ilmennyt langattoman hiiren kanssa ongelmia? hiiri ei tottele liikuttelua. rullaus ainoastaan toimii. ostin uuden langattoman hiirenkin eikä se toimi ollenkaan? pari kolme viikkoa sitten alkoi oireilemaan. voiko johtua päivityksistä?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käy laitevalmistajasi sivuilla ja laita hiiri ajurit kuntoon. Pitäisi nimittäin löytyä sieltä.

Äänestä

Vaihda lähetin toiseen Usb-porttiin ja tarkista hiirulaisen paristo.

Äänestä

ei auttanut. langallinen hiiri kyllä toimii.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Logitech-hiiri kirjoitti:

onko kellään muulla ilmennyt langattoman hiiren kanssa ongelmia? hiiri ei tottele liikuttelua. rullaus ainoastaan toimii. ostin uuden langattoman hiirenkin eikä se toimi ollenkaan? pari kolme viikkoa sitten alkoi oireilemaan. voiko johtua päivityksistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu