Toivottavasti ministeri lindström.

Ei ole yhtä selkeä buudeli hallituksessa kuin tähän asti (suomen suurin työväenpuolue) Viimeinen kerta kun kuulemme tästä kaverista (seuraavissa vaaleissa putoaa)
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Taitaa olla Lindströmin kyvykkyys ongelma expersut-vasurille. Lindström on vaara vihervasuriaatteille, koska hän edustaa hallituksessa parhaiten tasapuolisuutta ja oikeudenmukaisuutta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


expersut kirjoitti:

Ei ole yhtä selkeä buudeli hallituksessa kuin tähän asti (suomen suurin työväenpuolue) Viimeinen kerta kun kuulemme tästä kaverista (seuraavissa vaaleissa putoaa)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu