Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kun mies panee naista anaaliin

silloin on kyseessä heteroseksin huipentuma, niin sanottua seksin aatelia.
11418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Oikeassa olet!!!

Äänestä

Eipä tuo nyt niin ihmeellistä ole. Tietenkin on tapauksia, kun värkeissä ei oo enää oikein pitoa/lihasta niin silloin perspuolta voi kokeilla....

Äänestä

Jopa niin että jos nainen panee miestä peppuun silloinkin ois kyseessä heteroseksi

Äänestä

naisen peräsuoli on normi paikka laskea mällit.

Äänestä
  • Ja samalla paskoo sun kasseille

    Äänestä

Naisen terveydelle sperma on eduksi suolensisäisesti käytettynä!

Äänestä

Tosiasia on, että anaalipano ei ole heteroseksiä, kyllä siinä kaveri salaa unelmoi naapurin ihanasta pepusta, mutta ei uskalla tunnustaa.

Äänestä

Yllättävän paljon miehiä, jotka eivät tiedä rakastelusta mitään ja naisen tyytyttämisestä. Olen vähän yllättynyt ja samalla entistä tyytyväisempi omaan mieheeni, joka on osannut säilyttää leikkisyyden, pitkässä parisuhteessa.

Äänestä

Jos se on samaa puurtamista vuodesta toisee, ei avioliitto kestä. Mutta jos osaa välillä vähän leikkiä ja yllättää toisen, kipinä säilyy, esim. naisena voi välillä tyydyttää vain toisen, seksikkäässä asussa., ja kun seuraava kerta tulee, tiedät naisena saavasi mitä ikinä haluat.

Äänestä

olen kairannut melkein kaikkia tyttöystäviäni b rappuun muutamaa poikkeusta lukuunottamatta, eikä ne pitkään ole mukana kulkeneetkaan, peba neitsyyden olen vienyt jopa melkein 50v naiselta, ihmeen kauan pitävät neitsyyttään

Äänestä

Koitin itsekin alkaa kuntoutua työntämällä saunakauhaa peräsuoleen, mutta kauhassa on niin ohut kahva, että katsoin paremmaksi mennä ostamaan oikein pitkän ja paksun tekokullin.

Pitkä ja paksu tekokulli peräsuolessa moninkertaistaa kuntoutumisen tehon.

Ajatelkaapa itsekin, mitä suurempaa kokoa tai määrää, on se enemmän tehoa.

Kuntoutusohjelmaa tulee nyt toteutettua ihan viikottain.

Kuntoutuisikohan paremmin jos työntelisi sisään ihan päivittäin?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


AnaaliMaija_ kirjoitti:

silloin on kyseessä heteroseksin huipentuma, niin sanottua seksin aatelia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu