Miehille tarjous

Lapsentekoa

Etsinnässä luovuttaja.. laita s-posti osoite,otan yhteyttä,kerron tarkemmin.

31

712

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • toimiitodistetusti
    • Lapsentekoa_

      Muita?

    • luovuttaja
    • Kiimassa247

      Kuulostaa niin kiihottavalta :D Paljaalla kun saisi vierasta miestä.. Voi luoja. Miksi en oo sinkku. Joskus jos saisin edes katsoa vierestä, kun toiset panee..

      • myös247

        Jos vieras kiinnostaa... saltfish(at)suomi24.fi


      • siinai12

    • Näin_on_asia

      Onpas vitusti luovuttajia. Minen oo mikkään luovuttaja, mutta jos heitän mällit muahan niin vuot kuopia.

    • 4plus9on13

      Laitahan lisätietoa: pihjala(at)outlook.com

      (Huom! ei siis pihlaja)

    • arttuhkii
    • mällilentää

      Runkkasin purkkiin, minne tää lähetetään?

    • Todennäköistä

      Varmastikin lesbopari haluaa lapsen. Mieti oikeesti mies, haluatko sellaiselle parille lapsesi?

    • Lapsiatulossa

      Saako panna suuhun?

    • Lapsentekoa__

      Ei ole lesboparia. En vaan halua miestä riesaksi.

    • idioottimeininkiä

      Aikamoinen riski kun et ap teidä luovuttajasta mitään. Yleistä terveystilaa, mielenterveyttä, et mitään, taitaa ap:lla olla itselläkin hanskat hukassa....älkää idiootit lisääntykö!!!!!!!!!

    • Pissakastike

      Täällä on himotumputtajat jonossa, taso on varmaan häikäisevä...

      • Humbuuki

        Ja menivät ton feikin retkuun.


    • IsänäJo

      Terve,
      [email protected] osoitteeseen voit laittaa niitä lisätietoja. Minä autan mielelläni sinua hankkeessasi, jos päästään yksimielisyyteen asioista.
      Olen kaikin tavoin terve ja elossani menestynyt suomalainen mies.
      Lisätietoja minusta sitten yksityisesti s-postin välityksellä....

    • TopraJorma

      Toivottavasti ei tarvitse työntää mälliä perseeseen, kepulaisia on jo tarpeeksi!

    • KTS. suomi24.fi juss123456

    • Miehille.varoitus

      Viisas mies ei lähde kenelle tahansa lasta siittämään. Ei liene samantekevää millainen äiti sinun lapsellasi on?!

    • Pankaatoisiannepeppuun

      Palstalla aikas monta Sikaa luovuttamaan siemennestettä keinorunkkauksella. Ootte te huvittavia luuletteko saavanne pesää :DDD

    • nuorivaimo25

      Hei.

      Etsin ilmaista luovuttajaa ns. muumimuki menetelmällä ! Haluan menetellä asiassa niin, että sekä luovuttaja että saaja pysyvät toisiltaan salassa ! Etsin kaveria, ikä ehkä 30 - 45, terve, vaalea tai vaaleahko, sinisilmäinen ja normipituinen sekä painoinen ! Ei tulevia rasitteita kummankaan puolelta !! Haluan kirjoitella ilman yhteystietoja mutta kuvia haluan ! Luovutuksessa käytän muutamaa yhteyshenkilöä että minua ei voida huijata !! Olen avioliitossa oleva mutta mieheni ei voi antaa lasta !

      email... magita(ät)luukku.com

    • eienäänäitä

      Niin ja kuvan laitat googlen kuvahakuun ja näin löydät henkilön esim. facesta :)
      Entä jos luovuttajalla on esim. HIV? mistä tiedät että anonyymi antaa juuri omat tautitestituloksensa?

      Neuvoisin vaan vaihtaa ukkoa. helpointa. tai hakemaan klinalta. jos olet rahan takia naimisiin päätynyt niin tuskin on pätäkästä kiinni käydä klinalla :)

    • Nuorivaimo25

      Jäi mainitsematta , että luovuttajan tulisi olla avioliitossa !! Tällä turvaan ainakin osittain sen, että on terve ..

    • Espoonlikka

      Olisin kiinnostunut tietämään oletteko löytänyt hyviä luovuttajia ?
      Ja jos olette, niin oletteko toteuttaneet täysin anonyymisti luovutuksen ? Siis , taxi periaatteella..

    • Hifk_helsinki

      Ota yhteyttä, luovutamme tämän illan jälkeen Hakametsässä. Peli on menetetty- haaveet kaatuu...

    • pian35

      Kuin on luovuttajia löytynyt itse kullekkin ? Olen ajatellut pitkään asiaa ja nyt päätynyt tulokseen , että hankin lapsen ilman miestä. Asiasta kiinnostuneet, jättäkää sp. tänne.

      • Minultasaa

        Lupaan olla nopea, monta kertaa onnannu ekalla.. naiset laittaa viestiä
        [email protected]


    • ffdsgfdg

      Luovuttaja sana sopii erittäin hyvin ihmisiin, jotka lähtevät mukaan tällaiseen.

    • Niinpaljonrakkautta

      Hei. Olen jo reilusti yli kolmekymppinen ja nyt päätin etsiä itselleni keinoemon :)). Se, että tomimmeko anonyymisti vai petipohjalta on vielä avoin.. Esityksiä otan vastaan molempia. Ehkä kuitenkin anonyymi olisi parempi vaihtoehto ja ei jälkikäteen mitään sanomisia puolin tai toisin. Olen tietoinen ( elämän lähetyksistä ) kuriiri pohjalta, elikkä toimii sillai, että kaveri yksin tai tyttöystävän / vaimon kera hoitaa siemenet kumiin/purkkiin ja kuriiri hakee lähetyksen naiselle. On toteutettu ainaki erään kylpylän saniteettitiloissa ja lähetys on päätynyt hotellihuoneessa odottaville naiselle. Jos olet vaalea, ei yli neljänkymmenen ( paljoa ainakaan) , ehdottomasti terve, mielellään lapsia ( tyttöjä), olet naimisissa tai avokas, sukusi on perityistä sairauksista vapaa ja olet itse kiinnostunut antamaan elämän toiselle ilman rasitteita niin jätä email tai puh nro niin otan yhteyttä . Kiitos jos olet halukas olemaan pienen tytön isä .. ps. en ole mitenkään poikkeava nainen, ehkä vain elämän rytmi on ajanut aviomiehen ohi..

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen mukaan rasismi on huumoria

      Vaan kun koomikko kutsui Halla-ahoa fasistiksi, niin piti haastaa oikeuteen. Mihin se huumorinitaju yhtäkkiä hävisi? ⠀
      Maailman menoa
      282
      6758
    2. Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä

      ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis
      Maailman menoa
      244
      6314
    3. Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia

      Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai
      Maailman menoa
      42
      5682
    4. Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)

      No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j
      Maailman menoa
      158
      5025
    5. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      42
      3848
    6. Hallitus on kaadettava ja Orpon on erottava

      Mikään muu hallitus ei ole oman elämäni aikana tuhonnut näin paljon tämän maan taloutta ja työllisyyttä sekä suomen main
      Maailman menoa
      210
      3775
    7. Lasse Lehtonen vaatii persuja pyytämään anteeksi aasialaisilta

      Persut ova romahduttaneet Suomen maakuvan parissa päivässä negatiiviseksi rasismillaan ja se alkaa vaikuttamaan jo Suome
      Maailman menoa
      132
      3477
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      5
      3175
    9. HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi

      Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok
      Maailman menoa
      45
      3169
    10. Rasismi rapauttaa Suomen mainetta ja hallituksen hiljaisuus pahentaa vahinkoa

      Finnairin viesti Japanista on pysäyttävä: suomalaisen politiikan rasismikohut heijastuvat suoraan matkustuspäätöksiin ja
      Maailman menoa
      346
      2849
    Aihe