Miehille tarjous

Lapsentekoa

Etsinnässä luovuttaja.. laita s-posti osoite,otan yhteyttä,kerron tarkemmin.

31

735

Äänestä

    Vastaukset 31

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • toimiitodistetusti
    • Lapsentekoa_

      Muita?

    • luovuttaja
    • Kiimassa247

      Kuulostaa niin kiihottavalta :D Paljaalla kun saisi vierasta miestä.. Voi luoja. Miksi en oo sinkku. Joskus jos saisin edes katsoa vierestä, kun toiset panee..

      • myös247

        Jos vieras kiinnostaa... saltfish(at)suomi24.fi


      • siinai12

    • Näin_on_asia

      Onpas vitusti luovuttajia. Minen oo mikkään luovuttaja, mutta jos heitän mällit muahan niin vuot kuopia.

    • 4plus9on13

      Laitahan lisätietoa: pihjala(at)outlook.com

      (Huom! ei siis pihlaja)

    • arttuhkii
    • mällilentää

      Runkkasin purkkiin, minne tää lähetetään?

    • Todennäköistä

      Varmastikin lesbopari haluaa lapsen. Mieti oikeesti mies, haluatko sellaiselle parille lapsesi?

    • Lapsiatulossa

      Saako panna suuhun?

    • Lapsentekoa__

      Ei ole lesboparia. En vaan halua miestä riesaksi.

    • idioottimeininkiä

      Aikamoinen riski kun et ap teidä luovuttajasta mitään. Yleistä terveystilaa, mielenterveyttä, et mitään, taitaa ap:lla olla itselläkin hanskat hukassa....älkää idiootit lisääntykö!!!!!!!!!

    • Pissakastike

      Täällä on himotumputtajat jonossa, taso on varmaan häikäisevä...

      • Humbuuki

        Ja menivät ton feikin retkuun.


    • IsänäJo

      Terve,
      [email protected] osoitteeseen voit laittaa niitä lisätietoja. Minä autan mielelläni sinua hankkeessasi, jos päästään yksimielisyyteen asioista.
      Olen kaikin tavoin terve ja elossani menestynyt suomalainen mies.
      Lisätietoja minusta sitten yksityisesti s-postin välityksellä....

    • TopraJorma

      Toivottavasti ei tarvitse työntää mälliä perseeseen, kepulaisia on jo tarpeeksi!

    • KTS. suomi24.fi juss123456

    • Miehille.varoitus

      Viisas mies ei lähde kenelle tahansa lasta siittämään. Ei liene samantekevää millainen äiti sinun lapsellasi on?!

    • Pankaatoisiannepeppuun

      Palstalla aikas monta Sikaa luovuttamaan siemennestettä keinorunkkauksella. Ootte te huvittavia luuletteko saavanne pesää :DDD

    • nuorivaimo25

      Hei.

      Etsin ilmaista luovuttajaa ns. muumimuki menetelmällä ! Haluan menetellä asiassa niin, että sekä luovuttaja että saaja pysyvät toisiltaan salassa ! Etsin kaveria, ikä ehkä 30 - 45, terve, vaalea tai vaaleahko, sinisilmäinen ja normipituinen sekä painoinen ! Ei tulevia rasitteita kummankaan puolelta !! Haluan kirjoitella ilman yhteystietoja mutta kuvia haluan ! Luovutuksessa käytän muutamaa yhteyshenkilöä että minua ei voida huijata !! Olen avioliitossa oleva mutta mieheni ei voi antaa lasta !

      email... magita(ät)luukku.com

    • eienäänäitä

      Niin ja kuvan laitat googlen kuvahakuun ja näin löydät henkilön esim. facesta :)
      Entä jos luovuttajalla on esim. HIV? mistä tiedät että anonyymi antaa juuri omat tautitestituloksensa?

      Neuvoisin vaan vaihtaa ukkoa. helpointa. tai hakemaan klinalta. jos olet rahan takia naimisiin päätynyt niin tuskin on pätäkästä kiinni käydä klinalla :)

    • Nuorivaimo25

      Jäi mainitsematta , että luovuttajan tulisi olla avioliitossa !! Tällä turvaan ainakin osittain sen, että on terve ..

    • Espoonlikka

      Olisin kiinnostunut tietämään oletteko löytänyt hyviä luovuttajia ?
      Ja jos olette, niin oletteko toteuttaneet täysin anonyymisti luovutuksen ? Siis , taxi periaatteella..

    • Hifk_helsinki

      Ota yhteyttä, luovutamme tämän illan jälkeen Hakametsässä. Peli on menetetty- haaveet kaatuu...

    • pian35

      Kuin on luovuttajia löytynyt itse kullekkin ? Olen ajatellut pitkään asiaa ja nyt päätynyt tulokseen , että hankin lapsen ilman miestä. Asiasta kiinnostuneet, jättäkää sp. tänne.

      • Minultasaa

        Lupaan olla nopea, monta kertaa onnannu ekalla.. naiset laittaa viestiä
        [email protected]


    • ffdsgfdg

      Luovuttaja sana sopii erittäin hyvin ihmisiin, jotka lähtevät mukaan tällaiseen.

    • Niinpaljonrakkautta

      Hei. Olen jo reilusti yli kolmekymppinen ja nyt päätin etsiä itselleni keinoemon :)). Se, että tomimmeko anonyymisti vai petipohjalta on vielä avoin.. Esityksiä otan vastaan molempia. Ehkä kuitenkin anonyymi olisi parempi vaihtoehto ja ei jälkikäteen mitään sanomisia puolin tai toisin. Olen tietoinen ( elämän lähetyksistä ) kuriiri pohjalta, elikkä toimii sillai, että kaveri yksin tai tyttöystävän / vaimon kera hoitaa siemenet kumiin/purkkiin ja kuriiri hakee lähetyksen naiselle. On toteutettu ainaki erään kylpylän saniteettitiloissa ja lähetys on päätynyt hotellihuoneessa odottaville naiselle. Jos olet vaalea, ei yli neljänkymmenen ( paljoa ainakaan) , ehdottomasti terve, mielellään lapsia ( tyttöjä), olet naimisissa tai avokas, sukusi on perityistä sairauksista vapaa ja olet itse kiinnostunut antamaan elämän toiselle ilman rasitteita niin jätä email tai puh nro niin otan yhteyttä . Kiitos jos olet halukas olemaan pienen tytön isä .. ps. en ole mitenkään poikkeava nainen, ehkä vain elämän rytmi on ajanut aviomiehen ohi..

    Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      81
      1189
    2. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      30
      915
    3. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      199
      835
    4. Mikä on kaivattusi ikä?

      🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      41
      780
    5. Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä

      Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai
      Ikävä
      223
      774
    6. Miesten vs naisten älykkyys

      Eiköhän tämä asia ole ihan itsestään selvä: "Adult male brains average approximately 1,370–1,378 grams, while female br
      Sinkut
      224
      770
    7. Kaipaako eräs nainen J-miestä

      Salaisuutta voisi hieman raottaa.
      Ikävä
      64
      719
    8. Kirjoita jotain

      Kivaa, hellää ja piristävää
      Ikävä
      107
      706
    9. Oletko kaivattusi tyyppiä

      Ulkoisesti tai henkisesti? Mitä veikkaat?
      Ikävä
      60
      669
    10. Rohkeasti mies viestiä vaan

      Yllätä mut ja ota yhteyttä, vaikka luulet että en enää toivo sitä.
      Ikävä
      49
      588
    Aihe