tekemistä, että tuon mimmin pakarat levälleen saa
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001133721.html
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-2000001133721.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Teppokin saattaisi olla kiinnostunut, koska ainakin käsivarsista voisi päätellä, että kyseessä on kundi.
Taitaisi mennä niin päin, että Kyösti inisisi ja ottaisi kiltisti patukkaa poskeen, kun strap-on-dildo dildo laulaa saunan lauteita vasten.
Pitäs olla sellaset lauteet, et laudelautojen väliä sais säädettyä. Ajatelkaa, Teppon jölli kahden laudelaudan välissä, kuin ruuvipenkin leukojen välissä. Teppo voivottelis ja laudelautojen väli vaan kapenis. Tepon jölli olis jumissa saunan lauteiden välissä, eikä Teppo pääsisi siitä enää minnekään, kun lauteiden säätövipuun ei Teppo yltäis ja Teppo olis jätetty yksin saunaan.
Vasta ensi juhannuksena Teppo löydettäsiin muumioituneena ja koko sauna jouduttaisiin polttamaan.
Tepon jölli on jäänyt ainakin pari kertaa Miehelän saunan lauteiden väliin. Siinä meni useampi päivä kun Miehelän VPK irrotti mies voimin Tepon jölliä.