ymmärrän täysin alusvaate kaupan näyteikkunan-kaupan sabotoinnin. Kyllähän se kyrsii kun joka paikka tihkuu seksiä. Yrität katsoa telkkua niin jo joku irstailia käppäilee puolialastonna pitkin raittia. Kyllähän se rupee panettaa kun tuntuu , että joku horo on aina ottamassa suihin vaikka ei muuta kun istuskelee. Naisten pitää saada joku panojuttu aikaiseksi jos ei muuten niin keksimällä, kyrpä ää pitää olla saamassa aina vaikka puuvessan katolla jos ei muualla. Sivistyneisyys seksi rintamalla on mennyt ihan perseeseen. Kuinkahan sooloseksiin suhtaudutaan erikulttuureissa, itse suomalaisena (63v.) näen runkkaamisen noin niiku kansalaisvelvollisuutena kuin äänestämisen.
Seksiä tuputetaan liikaa
tenniskyynär.rauhoittaa
27139
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Olet aika ahdasmielinen. Helpoiten pääset ongelmastasi, kun sulkeudut komeroosi johon paha maailma ei yllä.
Tytöt kävelee seksikäästi ja pukeutuu seksikäästi se aiheuttaa panettamisen normimiehen aivoissa ja vauhtipusseissa. Tämä kohde ei välttämättä joude pääse raiskatuksi, mutta esim. mamuille se on viesti, että pitää saada pesää.
HÖPÖ HÖPÖ. Olet vain kateellinen kun et saa pesää.
Pesää, pesää, kun ei viitsi, täytyy pakoilla velvollisuuksiaan, ikäkään ei armahda.
Minä naisena olen samaa mieltä, että olisi hyvä ajatella mitä saa aikaan omalla pukeutumisellaan? Pukeutukaa hyvin ja niin että huomataan, mutta ei sen tähden että pylly näkyy!!! Kamalaa on kun nuoret tytöt kulkevat tupakat suussa ja pillifarkut kintuissa...kiroilevat ja huutelevat omaa alapäätään..tuskin enää ymmärtävät, että se on mauttomuuden huippu...kaikki saman näköisiä ja aivot saatu kanalta! Näitä on liian paljon....on tosi fiksujaki, se myönnettäköön!
Ei minulle vaan kukaan ole seksiä tullut tuputtamaan. Voi kun joku kiimainen typy tulisikin...
Tiedustelisin onko seksin tuputtaminen lisääntynyt kaikilla elämän alueilla.
Minä tykkään sontia housuihini.
Onko sooloseksi kiellettyä erikulttuureissa?
Yöllä saa tehdä mitä vaan, Aku ja 7ihmettä kertoi Jordanian bileistä, et sillee.
Katso bileturismista kertova ohjelma Sunny biitsiltä Bulkariasta? niin näet kuinka britit irroittelee. Turha siinä on tytön valitella jos on saanut pyrstöönsä.
Nuo näyteikkunat sitten kyllä sitten ihan nais asikkaille tarkoitettu jollei ihan pitkospuita pitkin käydä maalikylissä hämmästelemässä.Yleensä nykyään nuo tverkkaukset ja tissivakojen tyrkyttämiset ovat kyllä naisten keskinäistä huomionhakuisuutta kun miehet on keskennään kyllä kavereita mutta muut kuin sydänystävä naisella on pahin kilpailija joka heihin sisäänrakennttu mekanismi.
Myös ihan joka ikininen seikka salamana huomioidaan ulkonäeössä ja pukeutumisesta mitä mies ei edes huomaa.
ihan koko ajan
Kun pukeutuu kuin huora niin on aivan selvä että moloa tulee mekkoon. Kunnollinen nainen käyttää burkaa.
Onneksi meillä on pitkä ja pimeä talvi, jolloin neitokaiset sentään pukeutuvat aika peittävästi. Mutta voih, kohta on vappu, kuinka kestää kesäkuteiset tytöt?
Joo. On todella rasittavaa lymytä yökaudet puskassa neitokaisia vaanimassa.
Liikaako muka? Eiköhän se ole meidän suomalaisten miesten suurimpia ongelmia, että sitä tuputetaan meille liian vähän ja liian harvoilta naisilta!
No tähänhän se turhauttaminen juuri perustuu; mainoksissa, töllössä, leffoissa ja valhe-somessa kaikki saa ja kokoajan ja on yhtä mahtiorkkua koko elämä sekunnista toiseen - tosielämässä sitten "hieman" toisin...
Ainahan sitä saa toivoa että ikävä tosielämä muuttuisi tuollaiseksi paremmaksi.
Todella hyvä kommentti sinulta!
ikään kuin tuote muiden joukossa jota voi ostaa ilmankos seksikin hukkuu mainonnan kulutus tuotteisiin eikä mitään henkilökohtainen ihmis suhde.
Iltapäivälehdet ovat joka päivä täynnä seksiä tihkuvia uutisia, mitä vittua meille kuuluu jonkin Kartashianin kekkuloiminen.... eikö ole oikeita ja tärkeämpiä asioita yhteiskunnastamme.
sabotoivat sen ikkunan siksi että ovat ristiretkellä jonka tarkoituksena on levittää mielipuolista pedofiiliuskontoa.
Huoria tarvitseville. Koko yön kun pamputtaa, niin aamulla ei sekoile alusasuista.
Miehet riviin ja kunnon suihin.ottaja paikalle niin apuva olisi sekin.
Jos meille olisi otettu niitä oikeita lapsia kuten luvattiin eikä valelapsia, ei olisi tätä ongelmaa. Nämä lapset olisivat myös ehtineet kasvaa suomalaiseen kulttuuriin, jossa ei seota heti paljaan käden tai säären näkemisestä.
Vanha totuus sopii yhä: sitä saa mitä tilaa.
Hyvä meininki, kauppias saa pelätä hurjistunutta miesjoukkoa joka on nähnyt alusasuja, ei ymmärrä. Yyterin nudistirannalle vaan yhteiskuljetuksia, niin saadaan kunnon lööppejä, sekä varmoja palautuksia lähtömaahan. Minkähänlaiset on raiskaustilastot kesällä jos kalsarit jo saa sekoo.