Mitä nuo ajurit on joita tämö sivusto yleensä 24 sivustot vaatii? Käskee päivittää heti. Onko ne ok, kun mulle on tullut vaateita vain tältä/näiltä sivustoilta.
Jostakin luin, että niitä tarvitaan.
Jostakin luin, että niitä tarvitaan.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tämä sivusto on ihan paska, hyppii sinne tänne entinen oli hieman parempi ja siinä pystyi peukuttaa
Opera Classic v12.xx selaimella tänne ei ainakaan voi kirjoitella, ei tykkä suomi24.fi:n modet turvaselaimen käytöstä jolla voi tehokkaasti estää seurannan mm. eTag-urkinnan.
mikä se on?? linkki??
Välimuistiin menevä kuva, jolla sut yksilöidään. Älä käytä välimuistia niin eivät urki.
Mitä sun halu kysyy ollaan moniosaaja
Se on mainos, älä käynnistä.
Älä missään nimessä klikkaa, sillä kyseessä on valheellinen mainos jolla ei ole mitään tekemistä todellisuuden kanssa!
Samanlaista huuhaata on internet täynnä, joten kaikkeen on suhtauduttava vähintäin varauksellisesti!
Se on sentään hyvä kun kyselet, sillä ties kuinka moni uskoo ilman epäilyitä!
Niin minäkin arvelin että mainos on vaikka toisaalta ajattelin jos se on kuitenkin tärkeä, enpä mennyt ansaan ,kysyn aina ensin lapsilta, voi tulla kalliiksi vastailla noihin.
Kiitos sinulle joka kerroit missä mennään.
Kiitos neuvoista, en avannut sitä. Mitä siitä seuraa jos hölmöyttään sen avaa? Mulla oli onni etten oikein tiedä mitä ne ajurit on, siitä syystä jätin avaamatta.
Troijan hevoskuskeja.