Ylläpito hoi!

Exlappajärveläinen

Voisitteko ystävällisesti siistiä tätä törkypalstaa=Lappajärvi keskustelupalstaa.

9

82

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hinkkookeppi
    • Oontämmönen

      Kyllä. Hirvén vaikeaa löytää tukea omille ennakkoluuloille kun on tätä homojuttua niin paljon. Olis kiva keskittyä tukiaisten haalintaan ja nauraa mamuille.
      Kiitos

      • asialinjaa

        Just näin, vain kivitippuasiaa, pakolaisia, kunnanpoliitikkoja, politiikkaa, yrityselämän raapimista, työttömyys ja työpaikkaasiaa, kuntayhteistyön arvostelua, matkailuasioita ja tiestön kunto -asiaa. Ja tietenkin urheilua.


    • s24yllåpito

      Hei

      Kiitos palautteesta. Me ylläpidossa kuitenkin arvostamme paskajuttuja ja homostelua. Siksi emme näe tarvetta toimenpiteille.

      Terveisin
      s24 ylläpito

      • Kyllääkyllääääsanonko

        Joo hajussa kasvaa, kun tietäisitten miten me ollaan tehty ja synnytty, ei nämä keskustelut ole siihen verrattuna mitään.


    • asiaaaaaaa

      Olen kyllä samaa mieltä,on kyllä aika sairasta tekstiä muutamalta kirjoittajalta,toivottavasti ylläpito puuttuu näihin kirjoituksiin.itsekkin kirjoitan facebookkkiin joskus kovaakin tekstiä,mutta omalla nimellä ja olen vastuussa omista kirjoituksistani,täällä saa näköjään kirjoittaa ihan sairaita tekstejä joutumatta vastuuseen niistä,tästä eteenpäin ilmoitan tuommoiset paskajutut ylläpidolle!!!!

      • kovakana

        Onko sun oma nimi aaaaaaaa? Vai puhutko paskaa?


    • AloittajaPaskalle

      Jos ahdistaa lukea näitä niin ainahan voi vetää itsensä vaikka hirteen??? Saatanan pikkusieluinen kusipää!

    • pylly-avoinna

      Jortikkaa vipuvarteen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      116
      2768
    2. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      24
      1761
    3. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      62
      1744
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      272
      1638
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      15
      1594
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      28
      1291
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      28
      1164
    8. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      97
      1098
    9. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1082
    10. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1032
    Aihe