Lukuisat tiedotusvälineiden edustajat ovat yrittäneet ottaa häneen yhteyttä mutta mies on kadonnut kuin maan nielemänä. Onkohan lähtenyt kohua karkuun ulkomaille? Entä työnantaja, saako sitä noin vain töistä häippäistä?
Axl Smith mennyt maan alle
53
88
Vastaukset
- Lomamatka.Iraniin
Jospa on lähtenyt isän luokse Iraniin.
- Nenakarvaa
Gyomynenien tapa on paeta. taisi kyomylla alkaa tyottomyys.
- Axltyttö
Axl siittäjä asuu Suomessa, tämä nimen antaja - siitä en tiedä.
Axl on varmaan Äitinsä luona kuuntelemassa neuvoja, miten persettä jaetaan kunnolla.- Vai.onko
Kannattaa lähteä pariksi viikoksi kaukomaille ja kun tulee takaisin on kohu unohtunut.
- itsensä-työllistäjä
Mikä työnantaja? Kaikki juontokeikathan on peruttu ja päätyönään pyörittää omistamaansa mediatoimistoa. Eli keneltähän hänen olisi pitänyt kysyä lupa ja mihin?
- AxlTyttö
Axl on jossain homo baarissa kyttäämässä uutta saalista :)
- sivustaseuraajana
no onneksi nelonen tarjoaa kultapojalleen yhä ruutuaikaa. Viimeksi eilen mies hymyili tyytyväisenä TVOF:ssa.
- nauhoitettu.JO
Jakso oli jo nauhoitettu niin paha sitä on tuon luonteisessa ohjelmassa jättää jaksoa välistäkään. Kahden viikon päästä kun alkaa suorat lähetykset niin tuskinpa on enää herra juontamassa.
- sivustaseuraajana
No tuo ei kyllä ole minkään sortin selitys. Tarjoamalla kaverille yhä postiivista ruutuaikaa nelonen ja ohjelman sponsorit hyväksyvät kaverin tekemiset ja haluavat kiillottaa kultapoikansa kuvaa.
- AkseliPakenee
Tässä Akseli mennä-viipeltää, tyttöystävä sentään mukana
http://urly.fi/Ae8- fwerfwewww
Mätämuna muuttaamassa takaisin Syyriaan vuohen *ussiaksi??
- javaasanverieivapise
Kiva olla suomalainen, kun munataan niin munataan oikein kunnolla niin etta tuntuu ja koko loppu elamaksi tuli sopiva vitutus vai mita Alexi tumputin
- SolidFuckingGod
Kultamunille:
https://www.youtube.com/watch?v=it_gFL4mcxA - kuneimuutennouse
Seksivaikeuksia / identiteettiongelmia / mentaalinen kehitysviivästymä tai -häiriö. Psyyke tarvitsee hoitoa.
Tämä poika (32 v.) - ei siis mikään oikea MIES - on outo tapaus. Ei ikäisensä oloinen, vaan lapsellinen, tekopirteä poikanen. Siispä seksin toteuttamiseenkin tarvitaan erilaiset keinot ja kohteet kuin normi aikuisella MIEHELLÄ.
Ko. tyypin sydäntä lähellä ovat nuoret , hän työskentelee lasten ja nuorten auttamiseksi ja on hakeutunut alalle, jossa nuoria tapaa säännöllisesti, on heidän silmissään ihailun kohde ja jonkinlainen tutori. Hmmm...
Onko lippalakki-Akseli-poika koskaan ollut vakavammassa pitkäaikaisessa ihmissuhteessa ikäisensä naisen tai miehen kanssa ? Tietääkö joku ? Kertokaa.
Ensin ajattelin tämän kohun koskevan "vain" aikuisten ns. normaalijuttujen salakuvaamista. Nyt ajatuksiini on tullut muita ikävämpiä skenaarioita tämän oksetuksen (pikkupojan) touhuista. Rinki ?
Mitä mieltä olette ?
Säälittävää, sairasta. Raukalla ei kulli pelaa ilman tehopervokiihokkeita. Hirvee duuni haalia näitä kohteita. Ajanvarauskirja varmaan käytössä.
Pullamössäläski, pallopää ja ruma se on kun perse.
Osaakohan se lukea näitä sivustoja ? Tai ymmärtääkö lukemaansa ? Toivottavasti joku sille lukisi ääneen näitä kommentteja. - aleksilääkäriin
Aleksilla on jännetupentulehdus pahana, kun sai männäviikolla lisäkiihoketta yllin kyllin, niin että riittäääää, ihan loppuelämäksi.
Koko Suomi nauraa. - seolisiinä
Siis media-alalla edetään peppua jakamalla, no eihän tämä mitään uutta. Mutta silti, kyllä on tyhmä tämä Aleksi. Sekä nämä naiset jotka sen kanssa meni retkuun. Ei mulla muuta.
- SaatanallisetSäkeet
Eiköhän ne videot olleet sellaisia predatortyylisiä "voitonmerkkejä" selätetyistä kristityistä naisista tuolle sieluttomalle saatananpalvojalle.
- xdlkjhgfs
On varmaan jo muuttanut Britanniaan. Siellähän se oli duunissa MTV:llä aikoinaan.
- annauunonenkari
Toivottavasti se inhottava paskaläjä tosiaan on maan alla, eli lopettanut itsensä kuin kapisen rotan
- HirttäköötItsensä
Pää alaspäin ja kymmenen metriä maata päällä.
Toivotaan näin. - EiKaiNytKuitenkaanIhan
HirttäköötItsensä kirjoitti:
Pää alaspäin ja kymmenen metriä maata päällä.
Toivotaan näin.Vaikka tehdyt teot ovat mitä ovat niin onhan täällä taas hienoa kommentointia. Meinasin jo tässä painaa Ilmianna-nappia, mutta jos klikkaan yhden kohdalla, loogista olisi tehdä se myös muiden vastaavien kohdalla. Menee hiirikäsi jumiin.
- kamala.kohu
No eihän se niitä raiskannut. tumputti vaan jälkikäteen.
- Kahkah
Toivottavasti ei enää ikinä näy telkkarissa, ainakaan elävänä. Bye bye karvaranne!
- sivustaseuraajana
eiköhän se kaveri ole taas torstaina hymyilemässä TVOF:ssa. Nelonen pakkosyöttää kaveria ruutuun ja sanoo näin ollen fuck off uhreille!
- uttiv
Tällaisia nämä mutakuonot on
- lakimiesneuboo
Toivottavasti axl pisti videot pilvipalveluun että voi käyttää jatkossakin matskua ja vaikka julkaista isoon levitykseen pornona. Sitten pitää olla vaan jossakin muualla kirjoilla kuin Suomessa ettei saada tuomiolle.
- serverillä_saataana
Ne ei todellakaan ole missään pilvessä konkreettisesti. Kömmi takaisin isäsi vittuun!!
- VittuMikäPerverssi
Maakuoppasaddamithan tuolle saastaiselle sialle pitäisi tavattaessa tehdä.
- eijatkoon
Toivottavasti meni maan alle pää edellä, että happi loppuisi mahdollisimman pian.
POJAN duunit loppui nyt tähän. Taitaneeko tuo POIKA olla työkykyinen enää koskaan - edes sitä vähää mitä tähän asti.
Sairas se on, mutta täysin sairaudentunnoton - toisinsanoen erittäin pahasti sairas POIKA. - EI-JATKOON
Allu - Unicefin Hyväntahdonlähettiläs vm 2008 (Apua, vatsaa koskee nauramisesta)
Pakottaakohan Allun rannetta ja peukaloa pahasti ? Pian on käsi lastassa. Ihme, että on pystynyt mikkiä kädessään pitämään. Ai mut, eihän se pystynytkään. Mikki roikkuikin sieltä katosta.
Rasitusvamma.
On se yksinkertainen. Ja on se ruma. Mikä urpo ! - Ottakaahanrauhallisemmin
Noin hiuksenhieno on raja ihailun ja ylenkatseen välillä. Kun on joutunut hampaisiin, mikään ei riitä.
Kukapa häntä puolustaa haluaa, ja varmaan ei edes kolleegat ole myötämielisiä, mutta on vanha sanonta, ettei pidä lyödä lyötyä.
Aikanne kun häntä panettelette, ruvetaan etsimään puolusteluja ja anteeksianto on lähellä. Sitäkö toivotte?- Juurikin_noin
Välitön inho oli suuri, kun asiasta kuuli. Aiemin pidin häntä kelpo miehenä, sekä hyvänä juontajana. ...Jäitä hattuun ja tuumaustauko on kuitenkin monesti paras tapa lähestyä yllättäviä ja kuohuttaviakin asioita.
Ehkä lynkkausmenttaliteetti heijastuu nykyisestä mamupolitiikasta ja siitä, että idioottien päättäjin vuoksi kansa kokee tulevansa uhatuksi tuhansin eri tavoin. Raiskaajamamut täyttävät maan. Valtio velkaantuu, kun eliittirovot rosvoavat lakien avulla valtiota ja massoja rikastuen huimaa vauhtia. Mitään päätöksiä ei näy tehtävän kansan hyväksi, vaan pelkästään rosvoeliitin rikastuttamiseksi. Ei ihme, että kaikkia vituttaa jo valmiiksi. - Kannattaa.kuvata
Eihän Axl ketään raiskannut vaan suomi-horot itseään tyrkyttivät. Ihan fiksua panot tallentaa, aina voi joku alkaa huutamaan raiskauksesta.
- IinaLiinaViima
Maan alleppa hyvinkin yhdessä elitistikavereidensa kanssa videoeditointipuuhiin salastudiolle.
- jfjfhjfhhjfdg
Tulee myös heti mieleen se leffa jossa oli William Dafoe mukana.Lyöttäytyi samanhenkisen tähden mukaan ikään kuin sydänystävänä ja meno vain kokoajan kiihtyi filmatessa.Oli kuitenkin ihastus taustalla ja lopuksi puukotti päätähden.
- Banaanakäsi
Tais lähtee taistelemaan isisin porukoihin,muslimi verellä kauhee polte sotia ja raiskata
- farahdiba
Isis-oukkioihin?!j
- Buahahhah
Voiko itseänsä munata pahemmin, eehheheheee!
- hävettää
Kyllä kannattaisi lähteä maasta pois, ei olisi uskonut miehestä että näin sairas on. Löytyneekö myös alaikäisiä raiskattuja tämän hemmon jäljiltä. Kannattaa
- traumamedia
Mitenkäköhän iltapäivälehdet saavat koko ajan Axlin uhreilta haastatteluja? Poliisi tuskin antaa uhrien yhteystietoja median käyttöön, joten he varmaankin ovat mediaan yhteydessä ihan oma-aloitteisesti tai sitten yhteystiedot päätyvät toimittajille yhteisen tuttavapiirin kautta.
Voisi kuvitella, että tuollaisen lähtökohtaisesti traumatisoivan rikoksen uhrina pyrkisi ensisijaisesti käsittelemään asiaa jotenkin muutoin kuin kertomalla yksityiskohtia itselle nöyryyttävästä kokemuksesta suomalaiselle roskamedialle, joka ainakin tienaa tällä hyvin. - ruikkkiiii
AKSELI ON HUORA !!!!!!!!!!!!!!
EI SE PANOMIES OLE.
AKSELI TARVIS AKSELINAVAAJAA, MUT SE EI USKALLA. EI SIIS MIN-KÄÄN-LAI-NEN MIES !!!!!!!!!!!! Ei uskalla tulla kuorestaan ja toteuttaa itseään. Oliskohan seksimieliasento takaapäin, pimeässä, ettei kasvot näy, eikä totuus tule esille mielikuvituspanon ja hekuman hetkellä?
Sehän ei ole MIES.
Tsekatkaa: Kohta sen omat runkkumatskuu-ruikut on netissä katsottavissa. TWOF : aaahhh, ooohhh, uuuhhh, en saa millääään tyydytystäää ... - realismi
alaikäisiin sekaantuminen katsotaan automaattisesti raiskaukseksi suomessa?
- se-haluu-näyttää-kaiken
TV viikonvaihde: BRASSIKARVANPOISTO: lihava, läski, rumanaamainen ja iso- ja finniperseinen partajulli pyllistää pallinsa kaikille suoraan kotikatsomoon. TWOF kilpailevana kalpenee vai kuka tässä oikein kalpenee ?
- arjen-luxus
Maksoi itse, että pääsi mainokseen : housut kintuissa ja vääntää torttuva ja laulaa samalla (uusi uudenlainen vessanpöntto) - takaapäin kuvattu, loiskahdus näkyy ja kuuluu
- naisnais
ÄSSELIMEISSELI JA KAUHUKAHVA - ELOKUVA MAAILMANLAAJUINEN ENSI-ILTA
Oscaria odotellessa - I-GUESSSS
HS, IS, IL LÖÖPEISSÄ ENSI VIIKOLLA:
(mul on tällanen visio, ennakkoaavistus)
- se on salakuvannut jopa itseään !
- oikea käsi ei tiedä mitä vasen tekee !
- oikeesti ! - hententententten
pikkumulkkunen nössö, säälin huipentuma, no onki joku karvakoura
- keväjakärpeäsett
Ihana !!!
AkseliPakenee
11.3.2016 19:34
Tässä Akseli mennä-viipeltää, tyttöystävä sentään mukana
http://urly.fi/Ae8- TariJervo
Toivottavasti verensokerit pysyy kohdillaan kun oikein innostuu polkemaan:
http://static.mvlehti.net/uploads/2016/04/axl-smith-verensokerimittari.jpg
- karmakarmakarma
Pojan duunit loppui nyt tähän. Taitaneeko tuo poika olla työkykyinen enää koskaan - edes sitä vähää mitä tähän asti.
Sairas se on, mutta täysin sairaudentunnoton - toisinsanoen erittäin pahasti sairas poika.
Pojan kouluvierrailulle ja nuorten tsempaamiselle tuli nyt loppu, Kiinni jäi.
Sellainenkin päivä tullee vielä, et ko hlö kantaa vastuunsa, ja itkee ja kantaa, ja muutakin kivaa.
Nyt se vasta alkaa totuus pullahdella. Kaikki ei tykkää.- karmakarmakarma
Tuomittava loppuiäksi Turun Kupittaalle hoitoon.
- giljotiinillatöitä
Tämä poika (32 v.)- ei siis mikään oikea MIES - on outo tapaus. Ei ikäisensä oloinen, vaan lapsellinen, tekopirteä poikanen. Siispä seksin toteuttamiseenkin tarvitaan erilaiset keinot ja kohteet kuin normi aikuisella MIEHELLÄ.
Ko. tyypin sydäntä lähellä ovat nuoret , hän työskentelee lasten ja nuorten auttamiseksi ja ja on hakeutunut alalle, jossa nuoria tapaa säännöllisesti, on heidän silmissään ihailun kohde ja jonkinlainen tutori. Hmmm...
Katsokaa video Get Louder - sen kommentit, joita lapset / nuoret kirjoittavat "Ihku olet, koska tulet meidän koululle käymään ?" - oikeesti, tää puistattavaa.
Onko lippalakki-Akseli-poika koskaan ollut vakavammassa pitkäaikaisessa ihmissuhteessa ikäisensä naisen tai miehen kanssa ? Tietääkö joku ? Kertokaa.
Ensin ajattelin tämän kohun koskevan "vain" aikuisten ns. normaalijuttujen salakuvaamista. Nyt ajatuksiini on tullut muita ikävämpiä skenaarioita tämän oksetuksen (pikkupojan) touhuista. Rinki ?
Säälittävää, sairasta. Raukalla ei kulli pelaa ilman tehopervokiihokkeita. Hirvee duuni haalia näitä kohteita...
Nyt jätkä kiinni ja tuomiolle, sairas tyyppi. - pää-edellä
Meni maan alle. Jalkapohjat vaan näkyy.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/84070681646075Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"
Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan201748Harvoin julkisuudessa nähty Jari Sillanpää, 56, julkaisi uusia kuvia - Karisti Suomen pölyt jaloista
Huumekohun jälkeen matalaa profiilia pitänyt Jari "Siltsu" Sillanpää on ollut vaitonainen elämästään. Tänä keväänä miehen some on ollut hiljainen. Nyt111646Ihastumisesta kertominen
Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi921533Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon
Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.4411426- 1131140
Oon mä susta mustasukkainen
Mä tunnustan. Olen aina vähän jollain tapaa ollu susta mustis. Tottakai, koska rakastan sua. Mutta mustiskin vain terveellä tavoin. Ihan luonnollista150984Sohvi blörf
Siellä se taas keekoilee kaupungilla ja kuvailee viattomia opiskelijoita instaansa. Kuvaa nyt vaan omaa tissivakoo ja bebaa jätä muut rauhaan ettei t106831Jättäkää tuo Lumio nyt jo rauhaan!
Mihinkään tuo avaus katosi? Säälittävää touhua kertakaikkiaan, harvoin tänne mitään kirjoittelen mutta tämä touhu alkaa mennä jo yli hilseen. Hävetkää26742Rakas rakas rakas
Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Oot kaikkeni sä ihana m65664