Juutalaisgrillaaja Saksa ja Maitojuna-Ruotsi..

Junttienjuntti

ovat tukkanuottasilla keskenään. Vajaaälyiset juutalaisgrillaajat ja vielä vajaaälyisemmät ruotsalaiset ovat käyttäneet Stupidon prosenttihelmitaulua tähänastisissa laskutoimituksissaan pakolaiskysymyksessä. Stupidon prosenttihelmitaulussa on lopputulos aina ollut: Pakolaismaahanmuutto on rikkaus. Vajaaälyiset juutalaisgrillaajat ovat huomanneet että prosenttihelmitaulu valskaa, noin 90%. Juutalaisgrillaajat ovat nyt hyvin, hyvin vihaisia. Vihaisempia kuin Nasse-setä. Vajaaälyiset ruotsalaiset eivät halua Saksasta tullutta rikkautta enempää, (mikä ei siis ollutkaan rikkautta) vaan haluavat lähettää rikkauden takaisin paluupostissa, mutta Saksa sanoo, nix gut. Seuraamme jännittyneenä tulevaa kehitystä rikkauden (mikä ei ollutkaan rikkautta) jakamisessa.

3

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kutsuivat_mamutulvan

      Nuo kaksi germaanitaustaista maata ajaa koko Euroopan tuhoon!

    • Junttienjuntti

      Saksan ja Ruotsin poliitikot ovat vuosien valistamisen jälkeen alkaneet ymmärtää, että maiden infrastruktuurit eivät kestä rajatonta maahanmuuttoa. Nyt keskustelu pakolaisista on alkanut käsittelemään myös määrää pakolaisia. Tähän meni siis muutama vuosi. Voisiko tästä vetää johtopäätöksen että Saksan ja Ruotsin valtaa pitävillä ei ole kaikki ruusut maljassa? Suomen vastaavilla, kuten tiedetään, ei ole kaikki helmet taulussa. Kehitysvammaiset poliitikot ovat saaneet ja tulevat saamaan aikaan paljon epäjärjestystä yhteiskunnissa.

    • Junttienjuntti

      Vajaaälyinen suomenkielinen heimoveljeni: Olet häpeäksi Suomelle ja Suomen tulevalle kehitykselle. Sinun käsityksesi (tai oikeammin käsittämättömyytesi) ruotsin "tärkeydestä" ja "rikkaudesta" Suomessa on johtanut siihen, että Helsinki (ruotsinkielisiä 5,8%) ja Vantaa (ruotsinkielisiä 2,7%), ja Vantaa luokitellaan "kaksikielisiksi kunniksi". Sinä, vajaaälyinen heimoveljeni olet syyllinen marginaalikieli ruotsin pakko-opetukseen koulutuksen joka asteella ja kielilakien vaatimukseen ruotsin osaamisesta virkamiehelle. Sinun vajaaälyisyytesi takia Suomen kielivaranto on kuin kehitysmaan avustuksilla toimiva valtion budjetti. Vajaaälyinen heimoveljeni: Etkö voisi ottaa ja hirttää itsesi tai mennä vapaaehtoisesti saunan taakse? Rajaton maahanmuutto ja ruotsin asema Suomessa ovat kuin rutto ja kolera. Vajaaälyisten hankkimia vitsauksia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      68
      2342
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      244
      2304
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1528
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      30
      1346
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      58
      1340
    6. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1299
    7. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1220
    8. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      81
      998
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      989
    10. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      989
    Aihe