Lumet sulaa......Oletko valmis.?
Raiskaus Aalto Lähenee.....
18
50
Vastaukset
- taharrus_game
Pelon kesä lähenee
- Joxanen
Pistä äkkiä housut jalkaasi !
- Puska-Myrsky
Puskissa kuuluu suhinaa, jopa tyynellä.
- Jannika.Vantaalta
Vitussani on korkki jossa on kaksi partaterää ristissä. Taskussani on pippurisumute ja puukko jonkä käyttöä olen harjoitellut koko talven.
- hleeeeekuta
Laittakaas veikkauksia kehiin kuinka monta yksittäistapausta tulee julki pelon kesänä 2016.
Veikkaisin itse kaksi per päivä , eli 3 kuukautta on 60 kpl. Todellinen on sitten kertaa 4 koska kaikki eivät tee ilmoitusta. Kaivetaan sitten tämä syksyllä esille.- hleeeeeekuta
siis 180 tulee julki.
- hleeeekutaa
Siis kuinka paljon yksittäistapauksia oli viime vuonna ? Nyt kävi pelottamaan jos kesäisin maahanmuuttajat raiskaavat enemmän kuin 8 per päivä.
hleeeekutaa kirjoitti:
Siis kuinka paljon yksittäistapauksia oli viime vuonna ? Nyt kävi pelottamaan jos kesäisin maahanmuuttajat raiskaavat enemmän kuin 8 per päivä.
Viime vuonna poliisin tietoon tuli 1060 raiskausta, mikä tekee noin kolme päivää kohden. Lisäksi lapsen seksuaalisia hyväksikäyttöjä tuli poliisin tietoon 1240, eli yli kolme päivässä.
Jos pelkästään maahanmuuttajien tekemät raiskaukset sinua huolettavat, etkä suomalaistaustaisten tekemistä piittaa, niin niistä en tällä hetkellä tiedä kuin 2014 lukeman - ulkomaalaistaustainen oli epäiltynä tuolloin 161 raiskauksesta.
- kaukaasiankoira
Olen valmis valmistautukaa tekin.
- Asdfdaa
Hehe pelkääkö rasistivähäpojat perseidensä puolesta, naiset ei pelkää kuin odineita ja vähäpoikia, ei mamuja!
- Buahahhahhahaaa
Sinun ei tarvitse pelätä kun olet niin ruma ja tyhmä! Mutta esim. sairaanhoitajat ja kauppakeskuksissa työskentelevät ovat kertoneet pelkäävänsä.
- tuhkaukseen
"naiset ei pelkää kuin odineita ja vähäpoikia, ei mamuja! "
Tuo nyt on kyllä niin paskapuheen horinaa että. Taatusti jokainen - oli sitten nuori nainen tai alaikäinen tyttö - muistaa varmasti loppuikänsä jos matuporukka raiskaa.
Voi käydä vaikka kymmenen vuoden kuluttua kysymässä siltä somppuhulttio lauman raiskaamalta nuorelta kantasuomalaistytöltä, siltä mitä tämä ääliöneegersakki alkoi ahdistella siellä junassa ja kun tyttö yritti karkuun poistumalla junasta ne seuras ja porukalla alkoivat hipelöidä ja raiskas, että vieläkö muistaa tapahtuman ja onko jotenkin muuttanut omaa käyttäytymistä, minkälaisia tuntemuksia tulee kun näkee vastaavan ääliölauman jossakin vaikkapa vastaan joutilaana kuljeksimassa.
Pitäisköhän siellä saksanmaalla alkaa lämmitellä uudestaan niitä kaasutuslaitoksia ja uuneja, tuon tietyntyyppisen matusontajoutoloislauma osaston vois sitten kierrättää suoraan sinne leireilemään... - Konstitmonet
Vyön tilalle vaijerilukko
- Kyrvätnurmelle
Taloustalosta oli myyty jo loppuun käsilaukkuun mahtuva kyrvänsilpojaveitsi. Kätevä, kaksipuoleinen kuohintaväline.
- kytkentäpiste
Ostin vähän suuremmat kaapelinkuorinta pihdit, sillä kun napsauttaa ja vetäisee kuoren halki.
.
Kesää tässä nyt odotellaan. - aaltosia
Onko tämä sukua Saara Aallolle?
- Nxnzkx
Jotain Radio Aallon sivubisnestä..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031100- 64911
- 65869
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait229771Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698