Naisten asema muslimivallan alla

Tätäkö te suvakkinaiset kaipaatte, kun niin elämöitte laittomien muslimimaahantunkeutujamiesten perään:

http://mvlehti.net/2016/03/13/syyrialaiset-pakotetaan-myymaan-vertaan-isikselle-video/

Lue ja ajattele, jos sinulla on aivoja sellaiseen toimintaan!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kukaan selvä järkinen ei lue mv-lehteä. Jo ihminen joka lainaa sen artikkeleita on tutkimatta typerys.

Äänestä
  • Vihreästä Langasta puhumattakaan.

    Äänestä

- säkkiläisten miesten tyttelit siellä tiirailevat säkinraosta, todellisia Big MEN

Vaikko ryöstöretkeltä saaliiksi saatuja naikkosia säkeissä ,ettei omistajat pääsis niitä tunnistaan ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vihreätsuvakkityperykset kirjoitti:

Tätäkö te suvakkinaiset kaipaatte, kun niin elämöitte laittomien muslimimaahantunkeutujamiesten perään:

http://mvlehti.net/2016/03/13/syyrialaiset-pakotetaan-myymaan-vertaan-isikselle-video/

Lue ja ajattele, jos sinulla on aivoja sellaiseen toimintaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu