S24 treffit

Treffien Uudistus perseestä!! Maksamaton asiakas ei voi tehdä enää mitään...ei edes viestiä laittaa kiinnostavalle henkilölle??? Onkos muuta treffipalstaa...sellaista missä ei tarvitse kokea nöyryytystä? Surkea esitys tuollainen kiristys....kele.

6

172

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hannahf

      Ei kukaan kaipaa treffeille persaukisia, jotka eivät halua panostaa mitääb suhteeseen.

      • 19plus7

        Eipä yllätä naisen vastaus jonka treffaaminen aina perustuu vaan miehen lompakon paksuuteen ei muuhun.


    • Joo oikeassa olet.Aina kun tämä sivusto tekee uudistuksia ne aina menee syvälle haisevaan perseeseen.Et enään näe onko joku esim katsonut profiiliasi.Samoin toi viestien rajoitus.Mitähän pellejä toi ylläpito oikein sisältää.

    • Juu...ei oo tottunut maksullisiin naisiin...noin nätisti sanottuna...voisin sanoa rumemminkin. No sanotaan ei oo tottunut pimpsasta maksamaan. Ja ei kyse ole persaukisuudesta...ehkäpä järkeilystä. Kawanautille kiitos...juuri noin. Varmaan joku liivijengi ylläpidossa näitä rikkaita rahastaa...ei järjen häivää tässä.

    • LeKa2

      Sivuston uudistus todella surkea.

      • vittupillu

        Syvältä perseestä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      42
      4410
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      144
      4152
    3. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      64
      3786
    4. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      121
      3740
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      41
      3600
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      76
      3429
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      95
      3002
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2865
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2676
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      14
      2384
    Aihe