Levoton Suomi v. 2020-kenen syy, maahanmuutontakia

fdsssssss

Tässä otsikossa on koko totuus ... tulette sen näkemään.

KUKA SIITÄ ON VASTUUSSA ???

ELINTASOPAKOLAISET VALTASIVAT SUOMEN !!! eivät oikeat pakolaiset !

4

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • muslimit_tulee

      Kehitysmaamuslimit valtaa suurten kaupunkien lähiöitä! Kuka/ketkä tällaisen idean takana oikein on?

    • VaiMitä

      On jännä nähdä suomi 2020, onko yli 200000 uutta kehitysmaamuslimia on suomessa ja mikä on lisääntymistahti. Paljonko on ikuisenelatuksen statuksella olevien kehitysmaamuslimien tuet on kuukaudessa. Kuinka paljon on näitä perheenyhdistämisiä vuosittain. Ja tärkeitä mistä rahat turvapaikkasirkukseen otetaan eli keneltä leikataan.

    • in_Hölmölandia

      Pian varmaan suvakit järjestävät unelmakonsertin "Muslimeille jättimoskeija"!
      Mukana joukko nimekkäitä suvakkitaiteilijoita, julkifeminatseja, punavihreitä poliitikkoja. Juontajana Akseli "salakuva" Seppä. Konserttia tukevat myös Haloska, Mäkinen ja Seta. Tuotto käytetään lyhentämättömänä moskeijan rakentamiseen Helsingin ydinkeskustaan.

    • Jaaha125

      Taitaa suvakeillakin tulla äitiä ikävä kun kaiken näköiset tuet tullaan vetämään väistämättä alas. Vaikka kuinka haluaisi niin suomalaisten rahat eivät riitä kaikkien maailman ihmisten elättämiseen. Liekkö tämä tarkoituskin että ihmisten pitää tehdä vaikka millä palkalla töitä jos meinaa elää, taikaseinä nääs alkaa piiputtaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      92
      4530
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      233
      1754
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      76
      1440
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1140
    5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      330
      1082
    6. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1060
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      49
      1039
    8. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      144
      1001
    9. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      108
      977
    10. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      85
      954
    Aihe