Käyköhän Akselin kohdalla näin?

Että hänen tekosensa ei nyt sittenkään ole mitään kovin vakavaa?

http://www.mtv.fi/viihde/ohjelmat/enbuskeveitolasalminen/uutiset/artikkeli/seksualisti-analysoi-salakuvaamista-ja-fantasioita-en-kuvailisi-axl-smithia-hirvioksi/5794670

Niinkuin tämä seksineuvoja maalailee, ja sanoo, että salakuvaamista on ennenkin harjoitettu ja Axelhan on MIES.
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

haetaan ennakkotapausta jolla tehdään ihmisten salakuvauksesta sallitumpaa?

Äänestä
  • Toivottavasti filmatut naiset käyvät antamassa kamelintaluttaja kuvaajalle, kuka käski ja miksi kysymyksen ja samalla kurmoottavat kuvaajaa !
    Naisissakin on nykyisin pesäpalloilijoita !

    Late Lapista. SSSS Ry!

    Äänestä

Jälkiviisaatkin päästi Axelin pannasta?
Eivät tuominneet asiaa, vaan tuo nainenkin sanoi, että nyt ei kannata puhua Akselista vaan yleisesti kuvaamisesta?
JA sanoipahan vielä, että kaikesta sitä kicksejä saa ja jotkut naiset ei edes tykkää huonoa kuvaamisesta, että sellasta juttelua.
Uskompa taas sen, että kun Axel on ulkomaalaistaustainen osittain, hänestä ei uskalleta lausua mitään negatiivistä.

Äänestä
  • jos kyseessä olis ollu oodini niin lööpit tuomitsis natsin alimpaan helvettiin ällöttävän pervon?

    Äänestä

  • Niin kysehän on siitä kuka tai ketä on kuvannut ja tuomio on sen mukainen.

    Äänestä

  • Kyse on siitäkin, menivätkö naiset vapaaehtoisesti tämän miehen asuntoon ja vapaaehtoisesti sänkyyn. Ainakin yksi naisista on kertonut, miten kamera oli piilotettu, missä se oli ja mistä kameran silmä näkyi. Tällä naisella on ainakin hyvä muisti, eikä kamera häirinnyt sillä hetkellä ollenkaan!

    Äänestä

  • realismi kirjoitti:

    jos kyseessä olis ollu oodini niin lööpit tuomitsis natsin alimpaan helvettiin ällöttävän pervon?

    ...tai persu

    Äänestä

Hys,hys, älkää nyt akselia...

Äänestä

Kun näitä moniosaajia lappaa maa täyteen niin naisten on hiljalleen hyväksyttävä uusi asemansa heti koiranpaskan jälkeen.

Äänestä

Akseli on aika cool kun kykeni vetämään ohjelia ja juontoja vuosia, vaikka miehellä
oli pimeä puolensakin, tai on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


eisittenkään kirjoitti:

Että hänen tekosensa ei nyt sittenkään ole mitään kovin vakavaa?

http://www.mtv.fi/viihde/ohjelmat/enbuskeveitolasalminen/uutiset/artikkeli/seksualisti-analysoi-salakuvaamista-ja-fantasioita-en-kuvailisi-axl-smithia-hirvioksi/5794670

Niinkuin tämä seksineuvoja maalailee, ja sanoo, että salakuvaamista on ennenkin harjoitettu ja Axelhan on MIES.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu