Varokaa päitänne, sotarikollinen vapautetaan

valio_yksilö

8

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • EUn_kurkunleikkaajat

      Missä EU/Islam siellä ongelma:

      "EU on lähettänyt tuomioistuimille tulkintaohjeen, jonka mukaan sotarikosten käsittelyssä tulisi ottaa huomioon kulttuuriset olosuhteet.

      Eräissä maissa on tapana, että kaatuneita vihollisia kohdellaan kaikkea muuta kuin kunnioittavasti."

    • kullannuput_
    • kevät-tulossa

      Ajatelkaas, miten maailma olisi tänään aivan toisenlainen, jos Nürnbergin oikeudenkäynti olisi käyty Helsingissä. Sotarikoksista vain ehdollista, koska syytetyt sanoivat, etteivät ole tehneet mitään väärää.

      Kaikki Suomeen saapuvat, saapuneet rikolliset takaisin rajalta - potku perseeseen ja ulos. Ja ne, jotka tänne on saaneet oleskeluluvan, ehdoton suunniteltu suomen kilen opiskelu heti ja allekirjoitus lupauksesta / valasta noudattaa SUomen lakeja, pikulleen. Sen jälkeen tarkka syyni - ja pienestäkin rikkeestä Suomen maasta ulos ja ikuinen porttikielto.

      - nää Suomeen kansainvälisessä mediassa kutsutut, Sipilän toimesta, joukolla Suomeen rynnivät ja saapuneet , hyvin treenatut, hyvinvoivan näköiset miehet on hirviöitä - täyttä saastaa ja kuraa

      -olen varuillani, ja toimin tilanteen ja tarpeen vaatiessa tehokkaasti

      -ja kaikki muutkin naiset, olette kai jo varautuneet

      -kukaan täysjärkinen suomalainen NAINEN ei edes vilkaise maahanmuuttajiin

      - auta armias, jos joku mamuista erehtyy lähelleni - saattaa jäädä jätkä toiseksi

    • Thisisrape

      Ei muuta kuin poika työnhakuun.. Jokin lastenhoitaja olisi hyvä ammatti

    • veitsi

      väiskin lihatiskille...

      • gggdsgsdgdgsdgsgsd

        Uudet teurastamon ja lihaleikkaamon halpatyöntekijät saapuneet. Kaikki kantasuomalaiset siis heti kortistoon! Nyt on ammattimiehiä saatavilla. Portfoliokin löytyy työprojekteista.


    • vittusoikoon

      Kyllä alkaa VITUTTAA TÄMÄ TOUHU SUOMESSA! Jos joku väittää rasistiksi suomalaista, joka yrittää pelastaa mitä pelastettavissa on, painukoot irakiin tai syyriaan !!

      Hullutus pitäisi loppua jo .. ja kaikki sodassa olleet rikolliset vaan takaisin !!!

      Suomi on entinen nyt ...... turvaton .. kuvitelkaahan 10 vuoden päästä, ..... huh huu, jos näitä tulee tänne vielä enemmän.

    • RasmusPönninen

      Ei tarvi pelätä! Käyttäydytte vaan niin, ettei tule erimielisyyksiä, kaikki menee hyvin.. Sopeutukaa! Joukkoomme on tullut uutta rikasta kulttuuria, jota ette ehkä vielä täysin ymmärrä.. Erilaisuus on rikkaus!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      9
      1666
    2. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      130
      1661
    3. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

      Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
      Maailman menoa
      252
      1188
    4. Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot

      Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks
      Kaste
      422
      1078
    5. Mies profiloin sinut

      Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
      Ikävä
      207
      1053
    6. Mitä haluaisit

      Tehdä kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      128
      929
    7. Salainen kastekoulutus

      Millainen on helluntailainen kastekoulutus ja kauanko se kestää ?
      Kaste
      284
      880
    8. Heikki Paasosen Marita-vaimo jätti tunteikkaat jäähyväiset: "Tällä kertaa me..."

      Heikki Paasonen on naimisissa Marita Paasosen (os. Alatalo) kanssa ja heillä on kaksi pientä lasta. Nyt koitti aika jätt
      Suomalaiset julkkikset
      3
      877
    9. Känsäkoura ja hotelli

      Tietoa kuka ostanut?
      Kuhmo
      10
      865
    10. Pirkanlinna yleisötapahtuma

      Oli todella hyvä tilaisuus. Ja EERO. L. Aivan mahtava tyyppi. Veti rennosti ja asiallisesti. Ja yleisöltä hyviä kysymyks
      Ähtäri
      49
      858
    Aihe