Tahdon päästä sinusta mies lopullisesti eroon,

anna muille miehille mahdollisuus,olet löytänyt onnen elämääsi,suo se myös muille
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sairas hyväksikäyttäjä

Äänestä

Soita sille! Mitä hittoo sä täällä sitä huutelet aamusta iltaan. Jätä hänet rauhaan mustis!

Äänestä

Sinä et tiedä toisten onnesta mitään. Kunhan vain omia arvailet.

Äänestä

Tuu tänne niin vähän pannaan...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


uusMarilynn kirjoitti:

anna muille miehille mahdollisuus,olet löytänyt onnen elämääsi,suo se myös muille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu