Vaara vaanii muuallakin kuin kaduilla.
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-2000001141479.html
Odinit valvomaan myös päiväkoteja
2
<50
Vastaukset
- eisaa
Jep, yksittäistapaus, ei saa yleistää.
- vapaa-nainenn
Naisnäkökulmaa:
Ajatelkaas, miten maailma olisi tänään aivan toisenlainen, jos Nürnbergin oikeudenkäynti olisi käyty Helsingissä. Sotarikoksista vain ehdollista, koska syytetyt sanoivat, etteivät ole tehneet mitään väärää.
Kaikki Suomeen saapuvat, saapuneet rikolliset !!! takaisin rajalta - potku perseeseen ja välittömästi ulos. Rajatarkastukset, paperit, jonkinlaisen henkilötunnisteen tms. laatiminen.
Niille, jotka tänne on saaneet oleskeluluvan, ehdoton suunniteltu aikataulutettu, nopea, vaativa suomen kielen opiskelu heti, ja Suomen kulttuuriin ja lakeihin tutustumisen jälkeen (opetus-kurssi) allekirjoitus paperiin lupauksesta / valasta noudattaa Suomen lakeja, pilkulleen. Sen jälkeen mamujen kohdalla tarkka syyni - ja pienestäkin rikkeestä Suomen maasta ulos ja ikuinen porttikielto.
- nää Suomeen kansainvälisessä mediassa kutsutut, Sipilän toimesta houkutellut, joukolla Suomeen rynnivät ja saapuneet , hyvin treenatut, hyvinvoivan näköiset miehet on hirviöitä (täyttä saastaa ja kuraa, luku- ja kirjoitustaidottomia sivistymättömiä ameebaolioita)
-olen varuillani, ja toimin tilanteen ja tarpeen vaatiessa tehokkaasti
-ja kaikki muutkin naiset, olette kai jo varautuneet
- ne miehet, jotka palstoilla pelkää ja itkee menettävänsä naisia mamuille, ho-hoi- , ette jää varmaankaan mistään paitsi, sillä kukaan kukaan täysjärkinen suomalainen NAINEN ei edes vilkaise maahanmuuttajiin - tikullakaan kukaan ei mamuihin koske
- auta armias, jos joku mamuista erehtyy lähelleni - saattaa jäädä jätkä toiseksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648