Hyvä Suomi mahtavaa! Esko Aho on saamassa kunnon viran! Kannustusta Spermbankin johtotehtäviin. Koko Suomi on tukena!
http://www.hs.fi/talous/a1458283647125?ref=hs-prio-6-1
http://www.hs.fi/talous/a1458283647125?ref=hs-prio-6-1
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Ahokos se oli ennen Ukrainan ongelmia selittämässä, kuinka tonttejen myyntiä venäläisille ei voi millään estää. Kehottikohan vielä sijoittamaankin Venäjälle. No nyt selvisi sekin kenen lauluja Aho laulelee.
jakaako peräti osinkoja yrityksestäkin.
Spermbank on ostamassa maajussien pankin?
SIEMENIÄ VAKOON VAAN KYLLÄ MAAJUSSI OSAA
Tukia pyytävät kohta siementämiseenkin, kansallisia tai EU:n. Muuteen ajetaan traktoreilla pääkaupunkiin.
Demareiden naisille ei jatkossakaan riitä spermaa.
Mehiläispesässä on kuningatar joka synnyttää hirveät määrät mehiläisiä, ajatelkaa jos olisi yksi mies jolla olisi valtavankokoiset pallit ja liitettynä lypsykoneeseen sillä spermalla siitettäisiin kaikki naiset.
Kohta on Aholla niin paljon rahaa käytössä, että se ostaa koko Itä-Suomen.
Tämä sirkeäsilmäinenkö on se tyyppi mistä puhe?
http://www.hs.fi/talous/a1458192863340
Aho rahastaa joka paikasta mihin vaan sattuu pääsemään. Rahasti Nokiallakin koska kepu Jorma Ollila hommasi Ahon suojatyöhön Nokiaan.
Hyvälaatuisella siemennesteellä on valtavat markkinat
kaikki mihin Aho on tähän asti päässyt käsiksi on muuttunut arvottomaksi paskaksi kuten Kataisenkin touhut.
Esko Aho saa temmin lerpsahtamaan ja spermapankin konkurssiin