Mikä neuvoksi?

Minä en mitään osaa tehdä itse. Laitetaanko sultsinataikinaan voita vaiko kevytlevitettä? Kysynkö Mitrolta vaiko Ambrolta? Käykö kevytlevite leivontaan?
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Laitetaanko pärstävärkkiin perusvoidetta vaiko anti-age-voidetta? Siinäpä vasta kysymys.

Äänestä

Ja kummaltakohan tuota kannattaisi kysyä?

Äänestä

Saaxs käydä ottamassa botoxia tohon kulmakarvojen väliin? On meinaan sellaset sibeliusrypyt, jotta johan tuota itse Sibeliuskin haudassaan kääntyisi, jos tulisi katsoneeksi.

Äänestä

Varmaan kannattaisi ottaa ihan korvien väliin botoxia. Yhden, jos useammankin. Onhan se hyvä jotakin täytettä olla.

Äänestä

Jos ihan aikuisen oikeasti leivontaan haluaa opastusta, google auttaa. Mutta jos haluaa höpistä, silloin vaikka sateenkaariväen osiooon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pösilököpöksyköhän kirjoitti:

Minä en mitään osaa tehdä itse. Laitetaanko sultsinataikinaan voita vaiko kevytlevitettä? Kysynkö Mitrolta vaiko Ambrolta? Käykö kevytlevite leivontaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu