hei, voiko sähkölaitos katkaista sähköt talvella?
sähkkölasku
6
95
Vastaukset
- vorttumi
No totta helevetisä, mikä sen estäs.
- kkii
Sun Hessu on täytynyt sekoilla tosi pahasti kun sosku ei enän maksa sun sähköaskuja. Ääliö, oma vika jos sosku ei sponssaa.
- Passipolliisi
No se on kyllä jo saamattomuuden ja tyhmyyden huippu ettei viitti tai älyä soskuskulla
maksattaa omaa sähkölaskuaan. Sitte valitetaan että matut saa rahaa yhteiskunnalta. Tottakai ne saa kun ne älyää sitä hakea, sinäki Hessu saisit jos älyäisit hakea. - voijottaahheehehehehe
matujen puoltajat oli rysseliniskusta surullisia heheheheheh, lisää vaan matuja eurooppaan hheheheheheheh
- käykkötäysillä
Ehhehehhheehhhee... miten älynväläyksesi liittyy sähkölaskuun? Sulle ei oo vissiin vintille sähköjä vejettykään. Eipähän tuu laskuakaan, ei kesällä eikä talvella.
- OnnetonOdin
Hae vokista pari pakolaista apuun,odini jeesaa.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614398KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523221Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512465- 1022154
- 241893
- 231642
- 301616
- 1611484
- 351261