kiitos jeesus verorahojen viemisestä

Uskovainen kirkko toi suomen sosiaaliturvan piiriin 10.000:sia hakijoita.
Kiitos jeesus että sosialistit saa velkarahaa.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kirkko pitäisi lakkauttaa. Kirkosta on vain haittaa.

Äänestä

kuten näette, niin Herrat, Jeesus varsinkin, tekevät, YRITTÄVÄT kaikkensa, jotta saisivat maammekin konkurssiin. kUn maassamme on LIIKAA sivistyneitä, valistuneita, joille EI Herrojen, EIKÄ Jeesuksen esihistorialliset Usko(no)n opit ja kivikautiset menetelmät kELPAA. Sitten alkaa tuhoaminen, kaikelta osin, ja kurittaminen YLI pitkän ajan, jotta murtunut, paskaksi, murskaksi mennyt kansa huolisi Herrojen metkut. EI kiitos silti. Pitäkää tämä maailma LOPULLISESTI, loputtomiin, ikuisesti Usko(nno)sta vapaana Maailmana. Muuten jyräävät, ja pakottavalla voimalla alistavat huruhoure-uskontoonsa.

Äänestä

Jeesus ei pitänyt Poirotista ja kosti belkialle

Äänestä

Jokainen joutuu tilille pahoista teoistaan . Parasta ahkeroida hyviä tekoja . Voi auttaa muita . Näitä ihmisjoukkoja joilla on omat kotimaansa voidaan kuljettaa takaisin heidän omien valtioiden rahoilla elämään . Myös voimme vaatia konsulaateistaan korvauksia . Sekä tutkia heidän tilinsä kotimaissaan . Ei ole tarkoitus että heillä on huijennus meillä puute. Raamatussa on järjestys myös pyhille ensin Jeesuksen omista pidettävä huolta eniten .

Äänestä

Poirot taisi ruveta syntejä tekemään loppujaksoissa ..... Esittikö kristittyä vaikka olikin juutalaisarabi vai Egyptistä ?? Mooseksen laista pitää siirtyä Kristuksen armoon niin saa rauhan .

Äänestä

Jumala vihaa noituutta .

Äänestä

Herramme Jeesus kiitos taloussiunauksista . Jeesus näin ei kuulu olla että kristittyjen rahoja heitetään noidilleislamiin haagarillearabiaan juutalaisille heillä on omat rahansa Jeesus Jumalan Poika armahda kirkoilla on tehtävä hoitaa kristittyjä täällä ja auttaa Jeesuksen nimessä amen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helvettiodottaa kirjoitti:

Uskovainen kirkko toi suomen sosiaaliturvan piiriin 10.000:sia hakijoita.
Kiitos jeesus että sosialistit saa velkarahaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu