Rasismia kitketään urakalla Brysselissä

toinenkin.räjähdys

14

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hhdshkhytkkdfkgkg

      Muistakaa suvakkitoimittajat mainita tätä uutisoidessanne kuinka pahoja me kantasuomalaiset olemme.

      • täytyy.syyllistää

        Me suomalaiset rasistit olemme aina osasyyllisiä kaikkeen ja kaikkialla.


    • Alpo_Yksikivi

      Pian ollaan kaikki ihonväriltämme ruskeita tai mustia, riippuen siitä onko muslimi-terroristien räjähteet C4:ää vaiko dynamiittia.

    • NatsitSiperiaan

      Breivikiläiset Halla-Ahon paskan nielijät runkkaavat ja öyhöttävät taas kiimoissaan nettipalstoilla.

      • jaahas.vain

        Emäsuvakki heräs puolen päivän aikaan.


      • kaverit.odottavat
        jaahas.vain kirjoitti:

        Emäsuvakki heräs puolen päivän aikaan.

        Itiksen kuppiloissa, siellä se meidän "työpäivä" taas vierähtää mukavasti.


      • Islam.on.vihollinen.nro1

        Vasukki suuttui kun muut eivät iloitsekaan allahuakbar kun hänen kadehtimansa kauniit ja rohkeat, omillaan toimeentulevat ja matkustavaiset ihmiset räjähtivät kappaleiksi aatetoverin iskussa.


      • Breben
        jaahas.vain kirjoitti:

        Emäsuvakki heräs puolen päivän aikaan.

        Vasuri-mätäpaska taisi herätä sivari-puolustusministeri Carlin kainalosta rupureikä kipeenä. Vasuri-suvakin kireys voi johtua siitä


    • Tervetulova

      Mahtoiko pressa järkyttyä yhtä syvästi kuin eilen kun kersat oli nimitelleet toisiaan.

      • riippuu

        Pressat eivät ole järkyttyneet koulukiusaamisesta vuosikymmeniin, vasta mustan ja vain mustan kiusaaminen tekee vaikutuksen.

        Samoin pommijärkytys jos sitä on on järkytystä että kulttuurilähettiläs kuoli itsekin. Siinä on itsetutkiskelun paikka, mitä olisi voitu tehdä enemmän? Vieläkin paremmat ateriat ehkä?


    • EU.saaomaalääkettään

      Tappaminen alkoi yllättäen EU rikollisten alueeelta. Miksi ovet lukittiin, sehän on rasssisssmia maahan sotaa pakoon tulleita vastaan ! Suvajakit, noottia välittömästi jakoon ! Me muut kyllä tämän tiesimme alkavan ennenpitkää.

    • masuri21

      Mitenkähän vihervasemmistolaiset ja Niinistö saavat tämän tapauksen vääristeltyä kantasuomalaisten syyksi.
      Vähättelevät tapahtunutta ja toteavat yksittäistapaus mitä siitä.
      Femakko Halonen vähättele tapausta." Kunhan saavat vaimot ja anopit Europpaan
      niin se rauhoittaa"
      Karjakko Nerg vähättelee tapausta: pojat ovat poikia.Ovat innostuneet vähän liikaaa.
      Stubbi saa mitä tilaa. Haluaa miljoonia kehitysmaamuslimeja Eurooppaan. Toivottavasti seuraava räsjähdys tapahtuu Stubbin lähellä.Tälläiset stubilot tuhoavat Suomen joten toivoisi ettei vät pääsisi tätä toteiuttamaan.

      • meijäsyy

        Tekijöitä oli koulussa nimitelty kakaksi ja bussi ajanut ohi?


    • gjjfff

      BRYSSELIN TERRORI-ISKUT - "TOIVOTTAVASTI TÄMÄ EI LISÄÄ RASISMIA"

      Rasistit saivat tänä aamuna tuta Brysselin lentokentällä.

      Rasismin vastainen viikko sai tänä aamuna räjähtävän lähdön, kun Euroopan helmoissa elelevät Lähi-idän muslimiaktivistit rankaisivat valkoisia eli rasisteja kolmessa rasisminvastaisessa operaatiossa Brysselissä (Jopa kymmeniä kuolleita Brysselin iskuissa – Yle seuraa hetki hetkeltä).

      Arvioiden mukaan rauhanuskontoa harjoittavien rasisminvastustajien iskuissa on kuollut tähän menessä 34 rasistia (bodycountia päivitetään). Vaikka rasisminvastainen työ on tärkeää, saattaa näillä iskuilla olla kielteisiä vaikutuksia, ainakin eliitin mielestä. Sen suurin huoli on, että nämä eurooppalaisia rasisteja vastaan suunnatut iskut vain lisäävät rasismia.

      Ennen kuin ruumiit ovat kylmenneet, eliittiä rasisteilta puolustava media on jo aloittamassa kampanjan, jossa kerrotaan, että valkoisten tappaminen ei saa koskaan olla tekosyy rasismille eli kansojen geneettiselle itsepuolustukselle. Tätä rasisminvastaista ilosanomaa tulemme kuulemaan lähipäivinä runsaasti, mikä sopiikin hyvin SPR:n rasisminvastaisen viikon teemaan. Yle ja SPR kun nimittäin tietävät, että rasismia vastaan voidaan taistella vain lisäämällä monikulttuurisuutta eli kehitysmaalaisten islamistien maahanmuuttoa.

      Kamal riemuitsi kun Brysselissä taisteltiin rasismia vastaan.

      Kamal Palani Jafi :
      "Koskaan ei voi olla liian radikaali rasismia ja fasismia vastaan. Aseellinen vastustus on joskus tarpeellista.
      #rasisminvastainenviikko"

      Ei kulunut montaakaan tuntia terroriskujen jälkeen, kun jo ensimmäinen median edustaja päätti sättiä suomalaisia ja sitä kuinka rasistit käyttävät Brysselin tapahtumia poliittisesti hyväkseen. Internettiä heikosti seuraavat pelokkaat demari-eläkeläiset, jotka ovat pelkän valtamedian propagandan varassa, ovat sopivaa riistaa monikultturismia junttaavalle Seura-lehden kolumnistille Jussi Korhoselle. Tämä tavallisena perheenisänä esiintyvä "huolestunut kansalainen" ei kuitenkaan edusta keskivertosuomalaista, vaan hän on tavallisuuden kaapuun pukeutunut piinkova äärivasemmistolainen ekstremisti ja patologinen "rasistien" jahtaaja. Vai mitä pitäisi ajatella tämän kulttuurimarxilaisen politrukin viimeisimmästä propaganda-tuotoksesta Suomalaiset riemastuivat Brysselin terrori-iskuista:
      Vitsi naurattaa kaikkia suomalaisia, koska onhan se nyt mukavaa, kun ihmisiä kuolee. Jo vain sellaisella sopii siinä poliittisten agendojen ajamisen ohella hupailla. Suomalaiset esittävät myös internetkeskusteluissa, että Brysselin tapahtumien johdosta kaikki rättipäät pitäisi pistää palautukseen, millä tarkoitetaan muslimien joukkokarkotuksia.
      Tyypillistä, että tätä juttua ei pääse kommentoimaan ("404 - Sivua ei löytynyt" - myös koko juttu näyttää kadonneen). Silloin tällöin kun on tullut selailtua Seura-lehteä, sitä ihmettelee, milloin lehdestä tuli Vihreän Langan aikauslehtiversio. Mädätys on syvälle ja levinnyt kaikkialle, tavallisiin perhelehtiin ja demarieläkeläisten aviiviseihin.

      Valtapuolueista Kokoomus on aloittanut ensimmäisenä tanssin terrorismin uhrien ruumiiden päällä. https://1.bp.blogspot.com/-0X80GBB0zvI/VvF3mg6ftPI/AAAAAAAAAww/QjcleH8QkLk1CFJgyKobNplUSBb3oiCew/s1600/Kok.jpg

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tehyn Rytkösellä tallessa tekstiviestit A-studiokohussa

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/a-studiosta-kohu-tehyn-rytkosen-mukaan-ministeri-linden-sai-paattaa-osallistujat-ohjelma-kiistaa-vaitteen/8407068
      Maailman menoa
      164
      6075
    2. Ohhoh! Rita Niemi-Manninen otti ison tatuoinnin - Herätti somekansan: "Täydellinen paikka!"

      Rita Niemi-Mannisen suuri, uusi tatuointi on saanut somekansan heräämään talvihorroksesta. Niemi-Manninen otti tatskan rakkauslomalla Aki-miehensä kan
      Kotimaiset julkkisjuorut
      20
      1748
    3. Harvoin julkisuudessa nähty Jari Sillanpää, 56, julkaisi uusia kuvia - Karisti Suomen pölyt jaloista

      Huumekohun jälkeen matalaa profiilia pitänyt Jari "Siltsu" Sillanpää on ollut vaitonainen elämästään. Tänä keväänä miehen some on ollut hiljainen. Nyt
      Kotimaiset julkkisjuorut
      11
      1646
    4. Ihastumisesta kertominen

      Olen päättänyt kertoa tunteistani ihastukseni kohteelle. Erityisen vaikeaksi tilanteeni tekee se, että kyseessä on ns. kielletty rakkaus. Olen jo toi
      Ihastuminen
      92
      1533
    5. Taas Venäjän tiedoittaja akka Varoitti Suomea ja Ruotsia liittymästä Natoon

      Juuri sopivasti julkaistu varoitus, kun Suomen eduskunta alkaa klo 13:50 käsitellä asiaa suorassa TV 1:n lähetyksessä. ILtasanomat.
      Maailman menoa
      441
      1426
    6. Ässät lähtivät eri teille

      Tämä on ilonpäivä 😁
      Kotimaiset julkkisjuorut
      113
      1140
    7. Oon mä susta mustasukkainen

      Mä tunnustan. Olen aina vähän jollain tapaa ollu susta mustis. Tottakai, koska rakastan sua. Mutta mustiskin vain terveellä tavoin. Ihan luonnollista
      Mustasukkaisuus
      150
      984
    8. Sohvi blörf

      Siellä se taas keekoilee kaupungilla ja kuvailee viattomia opiskelijoita instaansa. Kuvaa nyt vaan omaa tissivakoo ja bebaa jätä muut rauhaan ettei t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      106
      831
    9. Jättäkää tuo Lumio nyt jo rauhaan!

      Mihinkään tuo avaus katosi? Säälittävää touhua kertakaikkiaan, harvoin tänne mitään kirjoittelen mutta tämä touhu alkaa mennä jo yli hilseen. Hävetkää
      Kauhava
      26
      742
    10. Rakas rakas rakas

      Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Rakas rakas rakas Oot kaikkeni sä ihana m
      Ikävä
      65
      664
    Aihe