Kokemuksia thai hieronnasta

Onko tietoa mitä erikoisuuksia Mäntsälän thai hieronnasta löytyy ja käykö lounassetelit
2815854
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 28

Vanhimmat

Sieltä saa 300euroa maksavan lahjakortin joka oikeuttaa pesemään munat Mäntsälä joessa

Äänestä

Mulle räplättiin orkku parissa minuutissa, joten olin tyytyväinen.
Potkasen muijan pihalle tätä menoa.

Äänestä
  • Mahtaa sulla olla ongelmia seksin suhteen ja jos seksi on sun elämä, yksin oot lopulta ja saattaapi tautinsakin jättää.

    Äänestä

Olikomies hieroja

Äänestä
  • Tällaiset thai-hoidot pitäisi laissa kieltää

    Äänestä

Ylläpito sensuroi joten pitää käyttää salakieltä esim.lihanpiilotus ,happy end jne.

Äänestä

Paljon maksaa lihan piilotus

2Äänestä

Huonoja kokemuksia. Hartiat oli jumissa menin hierontaan. Hieroja kävi muniin kiinni heti. Lähdin karkuun.

Äänestä

Palvelu on hyvää ja sitä saa loppuun asti

1Äänestä
  • Hyvä tietää pitää käydä kylvöjen jälkeen siementämässä sekin paikka paljonko muuten makso

    Äänestä

Traktoreita mahtuu rajoitetusti takapihalle. Muista irrottaa kuitenki kylvökone ennenku tulet.

Äänestä

Upeaa palvelua. Ensin öljytään sitte rassataan putket

Äänestä

Pitäs vaan saada toinenkin bordelli ,että tulisi kilpailua

Äänestä

No käy Hyvinkäällä, siellä noita piisaa

Äänestä
  • Mikä on Hyvinkäällä hinta

    Äänestä

Moneen asti tuo mesta on auko, nyt pitäisi pytkia rassata

Äänestä

En suosittele teille pojjat vinosilmähivejä. Tauti on todella tarttuva ja tulee yhteiskunnalle kalliiksi. Sen verran täytyy kyllä kattoo ketä lähtee panemaan.

1Äänestä
  • Ei tulis pieneen mieleenkään nykii jotain taikkuu. Eduskunta antaa niiden hässii kaikessa rauhassa, kun itekin käyttää niitä palveluja.

    Äänestä

Kannattaa käydä sanoo,että tee se kymmenessä minuutissa niin on hinta kohdallaan ja ei tarvi kotona akkaa vaivata

Äänestä

Ja te vielä ihmettelette ,ukon käppänät ! Että Afrikasta tulee samettisilmää suomalaisten naisten käyttöön, kun tollaiset ei kelpaa enää kenellekään muulle kuin maksulliselle !

Äänestä

Tulee sieltä samettisilmää isäntienkin iloksi

Äänestä

Rupeaa olemaan viljat laarissa kohta lähetään se viimeinen siemen irti nilistään itämaisin menoin

Äänestä

Oikein hyvät puinnit oli kannattaa käydä jos on puimurilla ajoa siellä päin ja luomumiehet paljaalla

Äänestä

minkäs näköistä hierojaa sielä mäntsälässä on... oishan se kiva jos vaikka kuppikoko olis ihan reilu, vaikka silmäniloksi..

Äänestä

Thaikku ja kuppikoko ei kuulu samaan pakettiin.

Äänestä

Eivät oteta Audi miehiä hoitoon mihin voi valittaa

Äänestä
  • osta opeli

    Äänestä

Vieläkö Mäntsälästä löytyy thai hieronta? Onko minkä tasoinen?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Vemputusta kirjoitti:

Onko tietoa mitä erikoisuuksia Mäntsälän thai hieronnasta löytyy ja käykö lounassetelit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu